Miranda Kerr zdradziła imię trzeciego dziecka! Jak wam się podoba?

Miranda Kerr z ciążowym brzuszkiem i Evan Spiegel w ciemnych okularach
Fotografia: Instagram/Miranda

Miranda Kerr ostatnio urodziła trzeciego synka. Nie znaliśmy jednak imienia chłopca. Teraz modelka sama ogłosiła, jak z ukochanym nazwali swoją najmłodszą pociechę.

Ostatnio wszystkie media rozpisywały się o tym, że Miranda Kerr urodziła swoje trzecie dziecko. Od razu poznaliśmy płeć maleństwa. Okazuje się, że Miranda i jej ukochany Evan Spiegel, powitali na świecie kolejnego syna. Nie znaliśmy jednak imienia chłopca. Teraz wszystko stało się jasne! Miranda Kerr opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, którym zdradziła, jak ostatecznie nazwali swoją pociechę. To typowe amerykańskie imię!

Zobacz także: Rafał Maserak zostanie ojcem?! "To już siódmy miesiąc"

Miranda Kerr urodziła. Znamy imię dziecka

Miranda Kerr po raz trzeci została mamą. Modelka ma już 1,5-rocznego synka ze związku z Evanem. Chłopiec ma na imię Hart. Gwiazda wychowuje jednak również 8-letnie Flynna. Przypomnijmy, że ojcem pierwszego syna modelki jest Orlando Bloom

Teraz media obiegła radosna informacja, że gwiazda urodziła trzeciego chłopca! W końcu poznaliśmy jego imię.

Cieszymy się z przyjścia Mylesa na świat, dlatego doceniamy miłe słowa i życzenia od wszystkich osób w tym szczególnym czasie. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani powitaniem naszego pięknego syna w naszej rodzinie - napisała dumna mama.

Miranda ten poruszający post zamieściła pod zdjęciem, na którym widzimy imię chłopca wyszyte złotą nitką na materiale. Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz pogratulować świeżo upieczonym rodzicom!

Zobacz także: Weronika Marczuk potwierdziła ciążę! "Od zawsze pragnęłam dziecka"

Zastanawiasz się nad tym, czy możesz już rozpocząć starania o dziecko? A może warto wstrzymać się z powiększeniem rodziny? Koniecznie sprawdź w naszym QUIZIE, czy twój partner jest gotowy na dziecko!

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner gotowy jest na dziecko?

Niemowlak

1. Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów