Miranda Kerr wyszła za miliardera. Zdjęcia ze ślubu pokazała dopiero teraz. Wyjątkowo piękna suknia

Redakcja 17.07.2017
Evan Spiegel i Miranda Kerr
Fotografia: ONS

Mimo że od ślubu minęły już dwa miesiące, modelka dopiero teraz zdecydowała się pokazać swoją ślubną kreację. 

W maju 2017 roku modelka Miranda Kerr wyszła za mąż za twórcę Snapchata, Evana Spiegela. Ceremonia była niezwykle kameralna, a uczestniczyło w niej zaledwie 45 najbliższych parze osób. Ślub i wesele odbyły się w ich posiadłości w Brentwood w Los Angeles.

Fani modelki zapewne czuli się rozczarowani, gdy do mediów nie przedostała się żadna fotografia z uroczystości. Nie powinni się jednak dziwić. Para zadbała o ochronę, która tego dnia czuwała nad ich bezpieczeństwem i komfortem, paparazzi nie mieli więc łatwego zadania. Ochroniarze ze swojej pracy wywiązali się doskonale, a świadczy o tym fakt, że zdjęcie modelki w sukni ślubnej pojawiło się w sieci dopiero teraz i to za sprawą samej Mirandy Kerr. 

Dziś już wiemy, że kreację ślubną modelki zaprojektowała Maria Grazia Chiuri z domu mody Dior. Jest inspirowana suknią Grace Kelly, którą aktorka założyła na ślub z księciem Monako w 1956 roku. 

Szczerze mówiąc, nie mogłam sobie wyobrazić piękniejszej sukni ślubnej - powiedziała Miranda Kerr w rozmowie z Vogue.com. 

Miranda Kerr i Evan Spiegel poznali się dwa lata temu na kolacji Louis Vuitton w Los Angeles, niedługo po rozstaniu modelki z Orlandem Bloomem. Pochodzący z rodziny prawników Spiegel nie poszedł jednak w ślady rodziców. W 2012 roku rozpoczął pracę nad aplikacją Snapchat, która uczyniła go najmłodszym miliarderem na świecie. 

Trzeba przyznać, że Miranda Kerr i młodszy od niej o 7 lat Evan Spiegel, pasują do siebie idealnie :-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów