Jacek Kurski uczcił minutą ciszy pamięć o Woźniaku-Staraku. Po jego przemówieniu wszyscy wstali

Piotr Woźniak-Starak w marynarce
Fotografia: Pawel Wisniewski/East News

Cała Polska żyje śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka. Prezes TVP, Jacek Kurski, postanowił uczcić pamięć o producencie podczas konferencji jesiennej ramówki stacji.

Wczoraj wieczorem odbyła się konferencja, na której poznaliśmy jesienną ramówkę stacji TVP. Cała Polska żyła jednak jedną informacją - o tym, że nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Prokuratura potwierdziła, że to właśnie jego ciało wyłowiono wczoraj rano z jeziora Kisajno. Producenta wspomina wiele polskich gwiazd. Jacek Kurski również nie zostawił tego bez komentarza i uczcił pamięć o Piotrze Woźniaku-Staraku.

Zobacz także: Marcin Prokop na ramówce TVN-u do Woźniak-Starak: "Agnieszko, nasze myśli są z tobą"

Minuta ciszy dla Woźniaka-Staraka na konferencji TVP

Jacek Kurski podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP poruszył temat śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Prezes stacji wygłosił poruszające przemówienie, po którym wszyscy wstali. Wspomniał w nim o Agnieszce Woźniak-Starak, która przez wiele lat była związana z TVP. Następnie poprosił zebranych o minutę ciszy.

Dzisiaj wyłowiono i zidentyfikowano zwłoki pana Piotra Woźniaka-Staraka, znanego producenta filmowego. Jego żona przez wiele lat pracowała w Telewizji Polskiej. Myślę, że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę wszystkich państwa o uczczenie tragedii minutą ciszy - powiedział Jacek Kurski. 

To piękny gest ze strony szefa TVP i wyraz solidarności z najbliższymi Piotra Woźniaka-Staraka.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym. "Bogowie" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" wyszły spod jego skrzydeł

Nie tylko Woźniak-Starak. Ci znani artyści również odeszli od nas w 2019 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów