12-letnia córka Milli Jovovich to kopia znanej mamy! Są identyczne! Nastolatka pokazała zdjęcie z siostrzyczką

Milla Jovovich w koronie z warkocza i wieczorowej sukni na czerwonym dywanie
Fotografia: Daniele Cifala / SplashNews.com/East News

Milla Jovovich ma już trzy córeczki. 12-letnia Ever to wykapana mama! Na ostatnich zdjęciach opiekuje się najmłodszą siostrzyczką, Osian. 

Milla Jovovich to amerykańska aktorka i modelka, która sławę zyskała w dużej mierze dzięki roli w filmie "Piąty element", w którym zagrała u boku Bruce'a Willisa. W 2002 roku, na planie produkcji "Resident Evil" poznała swojego trzeciego męża, Paula W.S. Andersona, z którym ma już trójkę dzieci! Na początku lutego na świat przyszła ich malutka córeczka, Osian. Jej starsza siostra, 12-letnia Ever, opublikowała zdjęcie z maleństwem. Okazuje się, że nastolatka jest kopią znanej mamy!

Zobacz także: Córka Moniki Bellucci zachwyca urodą. Poznajcie 15-letnią Devę Cassel!

Milla Jovovich ma 12-letnią córkę. Nastolatka to kopia znanej mamy!

45-letnia Milla Jovovich na początku lutego urodziła swoją trzecią córeczkę. Teraz dumna mama opublikowała zdjęcie swoich dwóch pociech.

Na fotografii obok maleństwa widzimy 12-letnią córkę Jovovich, Ever.

Pomaga przy wszystkim i uspakaja siostrę, gdy ta płacze. Cudownie jest patrzeć, jak się nią zajmuje. (...) Osian będzie miała w domu nie jedną, a dwie mamy! Dziękujemy ci niesamowicie i kochamy cię bardzo - napisali dumni rodzice pod zdjęciem.

Nam jednak w oczy rzuca się przede wszystkim podobieństwo Ever do znanej mamy. To wykapana Milla! Ma nawet fryzurę podobną do tej, jaką aktorka miała, gdy grała w "Piątym elemencie". Zobaczcie sami!

Zobacz także: Vanessa Bryant wspomina swoją córeczkę Giannę. Udostępniła wzruszającą grafikę

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów