Fan próbował pocałować Miley Cyrus! Gwiazda ostro komentuje całą sytuację

Miley Cyrus w niebieskim topie zamyślona siedzi na pustyni
Fotografia: Instagram/mileycyrus

Miley Cyrus została zaatakowana przez fana! Obcy mężczyzna próbował pocałować gwiazdę za plecami jej męża. Cyrus teraz ostro komentuje całe zajście.

Miley Cyrus to amerykańska gwiazda, która popularność zyskała dzięki produkcjom Disneya. Teraz artystka przebywa w trasie koncertowej po Europie. Niedawno odwiedziła nawet Polskę i było jedną z największych gwiazd Orange Warsaw Festival. Następnie udała się na festiwal muzyczny Primavera Sound do Barcelony. Gdy gwiazda przebijała się przez fanów, jeden z nich podbiegł do niej i próbował ją pocałować. Miley odepchnęła go i podbiegła do męża. Teraz komentuje.

Zobacz także: "Aborcja to opieka zdrowotna". Miley Cyrus w kontrowersyjnej kampanii 

Miley Cyrus o pocałunku fana

Na nagraniu, które znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć całą nieprzyjemną sytuację. Mąż Miley, Liam Hemsworth, szedł z przodu, a tuż za nim podążała gwiazda. Jeden z fanów postanowił wykorzystać zamieszanie i podbiegł do Cyrus. 

Cała sytuacja była szeroko komentowana przez amerykańskie media. Oczywiście stało się to doskonałym pretekstem do dyskusji na temat wolności i praw kobiet. Miley Cyrus ostro skomentowała zaistniałą sytuację.

Ona może ubierać się, jak chce. Może być dziewicą. Może sypiać z pięcioma różnymi osobami. Może być ze swoim mężem. Może być ze swoją dziewczyną. Może być naga. Nie może być dotykana bez jej zgody. Nie zadzieraj z moją wolnością - napisała na Twitterze.

W komentarzach pod postem posypały się słowa wsparcia dla Cyrus.

Zasługujesz na szacunek.

Powiedz to ludziom głośniej. To nie jest normalne.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy mają takie samo zdanie jak Miley. Niektórzy widzą w tej sytuacji doskonały sposób na to, żeby dopiec artystce.

Czego się spodziewałaś?

Czego oczekujecie, skoro ubierają się jak prostytutki?

Niezależnie od tego, czy ktoś jest osobą publiczną i jaki ma styl - pewnych granic po prostu nie można przekraczać.

Zobacz także: Miley Cyrus w ubraniach polskiej marki. Jakiej?

Miley Cyrus wystąpiła niedawno przed polską publicznością w ramach Orange Warsaw Festival. Jednak to nie jedyny fenomenalny koncert, który mogliśmy posłuchać w tym roku. Zobaczcie, jacy artyści przyjadą niebawem do Polski.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów