Miley Cyrus zdradziła powód, dla którego nie chce zostać mamą! „Ziemia jest zła”

Adrianna Kubiak 18.07.2019
Miley Cyrus w Elle USA
Fotografia: Instagram/@mileycyrus

Artystka w wywiadzie dla „Elle” opowiedziała, dlaczego nie chce powiększyć rodziny. Jaki jest powód?

Miley Cyrus to artystka, która wielokrotnie potrafiła wzbudzić wokół siebie kontrowersje. Niedawno piosenkarka udzieliła wywiadu dla jednego z magazynów. Gwiazda opowiedziała, dlaczego na razie nie chce mieć dzieci: „Ziemia jest zła”.

Zobacz także: James Middleton pokazał dziewczynę w intymnym wydaniu. To pierwsze takie zdjęcie

Miley Cyrus – związek z Liamem

Miley po kilku latach spędzonych z Liamem Hemsworthem w zeszłym roku zdecydowała się na ślub. Mimo to artystka przyznała, że nie jest tradycyjną żoną, a jej związek z partnerem jest nowoczesny i otwarty. Piosenkarka wielokrotnie podkreśla, że wciąż jest biseksualna. W wywiadzie dla magazynu „Elle” gwiazda zdradziła plany na przyszłość.

Miley Cyrus – będzie miała dzieci?

Piosenkarka w rozmowie z „Elle” wyjaśniła, dlaczego nie chce zdecydować się na dziecko. Jak twierdzi artystka pokolenie millennialsów nie jest chętne do powiększania rodzin.

Ziemia jest zła. Zrobiliśmy ziemi to samo, co zrobiliśmy kobietom. Cały czas bierzemy i bierzemy i oczekujemy, że ona wciąż będzie produkować. Tymczasem to jest wyczerpujące. Ona nie może już produkować. Zamieniliśmy ziemię w kupę g*wna, a ja nie zamierzam przekazywać tego mojemu dziecku. Dopóki nie poczuję, że moje dziecko będzie żyło na zadbanej planecie, nie zamierzam sprowadzać na ziemię kolejnej osoby, by musiała się z tym mierzyć. My, millennialsi, nie chcemy się rozmnażać, bo wiemy, że ziemia tego nie udźwignie – powiedziała Miley.

Artystka jest przeciwna traktowaniu kobiet przedmiotowo. Gwiazda przyznała, że w jej odczuciu płeć piękna postrzegana jest jako obiekt do rodzenia dzieci.

Oczekuje się od nas, że będziemy zaludniać planetę. A kiedy okazuje się, że to nie jest jeden z naszych celów, jesteśmy osądzane i mocno krytykowane (…) Jeśli nie chcesz mieć dzieci, ludzie mówią o tobie, że jesteś zimną dzi*ką bez serca, która nie potrafi kochać – mówi Miley

Czy Miley faktycznie nigdy nie zdecyduje się na powiększenie rodziny? Nastawienie artystki może się jeszcze wielokrotnie zmienić, w końcu Cyrus ma dopiero 26 lat.

Zobacz także: Irina Shayk w bieliźnie zachwyciła internautów. Bradley Cooper ma czego żałować? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów