Miley Cyrus zaatakowana! Fan próbował ją pocałować!

Paulina Ermel 04.06.2019
Miley Cyrus
Fotografia: Eastnews

Wokalistkę, która koncertuje w Europie, spotkała przykra niespodzianka. Wszystko zarejestrowała kamera!

Miley Cyrus to jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki na świecie. Artystka zaczynała karierę jako dziecko - zagrała główną rolę w serialu "Hannah Montana". To on zagwarantował jej ogromne rzesze fanów.

Niedługo gwiazdę będziemy mogli oglądać w nowym sezonie "Black Mirror". Teraz jednak mamy okazję posłuchać jej koncertów na żywo, ponieważ wokalistka przebywa w Europie, gdzie odbywa trasę koncertową. W trakcie pobytu w Barcelonie Miley spotkała przykra niespodzianka.

Fan próbował pocałować Miley Cyrus

Miley Cyrus podróżuje po Europie w ramach trasy koncertowej, która zapowiada, ale też promuje jej najnowszą płytę pt. "She is coming". Artystce towarzyszy mąż Liam Hemsworth.

Wokalistka wystąpiła niedawno w Barcelonie podczas festiwalu Primavera Sound. Kiedy opuszczała hotel, aby udać się na miejsce występu, spotkał ją przykry incydent.

Na artystkę i jej męża czekały tłumy fanów. Niektórzy chcieli autografy i zdjęcia, ale znaleźli się też tacy, którzy narazili gwiazdę na niebezpieczeństwo! Jeden z fanów próbował pocałować Miley Cyrus! Wszystko zarejestrowała kamera smartfona!

Na szczęście Cyrus cały czas szła za rękę ze swoim świeżo upieczonym mężem, który po incydencie od razu objął ją ramieniem.

Uważacie, że takie zachowanie to już przesada?

Niektóre serialowe związki są tak doskonale dobrane, że chętnie zobaczylibyśmy je również w rzeczywistości! Poznajcie serialowe związki, które chcielibyśmy, żeby były prawdziwe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów