Miley Cyrus szczerze o małżeństwie: "Kiedy osoba LGBT jest w związku hetero"

Hanna Skowron 22.02.2019
Miley Cyrus
Fotografia: instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus ma za sobą wspaniały rok. Piosenkarka rozwija swoją karierę, a w dodatku wyszła za mąż za wieloletnią miłość. Teraz udzieliła kontrowersyjnego wywiadu dla "Vanity Fair".

Miley Cyrus od dawna nie ukrywa się ze swoją orientacją seksualną. Wielokrotnie podkreślała, że jest osobą biseksualną. Pierwsze pogłoski o jej orientacji pojawiły się po tym, kiedy rozstała się z Liamem Hemsworthem i widywana była z kobietami.

Po tego typu epizodach Miley wróciła do Liama. Para w grudniu zeszłego roku wzięła ślub, o czym oboje poinformowali w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że Cyrus nagle stała się heteroseksualna. O orientacji i małżeństwie opowiedziała w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Miley Cyrus w wywiadzie dla "Vanity Fair"

26-latka wystąpiła w seksownej sesji dla magazynu "Vanity Fair". Opowiedziała również o tym, jak się czuje w małżeństwie i jak jej orientacja wpływa na związek z Liamem.

Powody, dla których ludzie biorą ślub, mogą być czasem staromodne, ale myślę, że nasz powód wcale taki nie był. W zasadzie uważam, że zrobiliśmy coś nowatorskiego. Zdefiniowaliśmy małżeństwo na nowo w dość zabawny sposób, żeby zobaczyć, jak to jest, kiedy osoba LGBT, taka jak ja, jest w związku heteroseksualnym.

Miley już dawno ujawniła, że jest osobą panseksualną - czyli taką, która czuje pociąg do danej osoby bez względu na to, czy jest to osoba heteroseksualna, homoseksualna czy np. transseksualna. Panseksualizm nie przeszkadza w byciu szczęśliwą z osobą heteroseksualną.

Zmieniamy definicję tego, co dla osoby homo lub panseksualnej oznacza bycie w związku heteroseksualnym. To, co odkryłam to: ludzie zakochują się w ludziach, nie w ich płci, nie w tym jak wyglądają, nie w czymkolwiek innym. To, w czym jestem zakochana, istnieje na duchowym poziomie. Nie ma to nic wspólnego z seksualnością, płeć to mała, nic nie znacząca część związku

Co na to jej mąż? Miley przyznała, że aktor bezgranicznie ufa swojej żonie i nie ma nic do tego, że mogą jej się podobać również kobiety.

To małżeństwo z Japonii podbija świat! Od 37 lat noszą bardzo podobne ubrania. Nic więc dziwnego, że ich stylizacje stały się hitem sieci.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów