Miley Cyrus o tym, jak zmienił ją pierwszy seks! "Poczułam to podczas pierwszego razu"

Miley Cyrus uśmiechnięta w czarnej marynarce na pokazie mody
Fotografia: KYLE GRILLOT/AFP/East News

Miley Cyrus od dłuższego czasu jest bardzo kontrowersyjną gwiazdą. Trudno jej było zerwać jednak z wizerunkiem grzecznej gwiazdy Disneya. Zmienił ją... pierwszy seks.

Miley Cyrus rozpoznawalność zyskała jako gwiazda Disneya, grając główną rolę w serialu "Hannah Montana". Wizerunek uroczej, blondwłosej nastolatki, przylgnął do niej na wiele lat. Aż trudno w to uwierzyć dziś, patrząc na to, jak wiele kontrowersji Miley wzbudza obecnie. A jednak, Cyrus miała ogromny problem, żeby zerwać z wizerunkiem grzecznej gwiazdy Disneya. Bardzo długo odnosiła wrażenie, że po prostu jest swoją bohaterką. Zmienił ją... pierwszy seks! Opowiedziała o tym w szczerym wywiadzie.

Zobacz także: Miley Cyrus w odważnym teledysku do utworu "Mother's Daughter". Klip ukazuje różne oblicza kobiecości

Miley Cyrus o tym, jak zmienił ją pierwszy seks

Miley Cyrus dorastała na naszych oczach. Młodą aktorkę do tego stopnia wciągnął show-biznes, że niekiedy sama stawała się po prostu Hanną Montaną. 

Teraz gwiazda udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu "Elle". Opowiedziała w nim o tym, kiedy ostatecznie zdecydowała się zerwać ze swoją bohaterką, a także o swoim pierwszym razie.

Chciałam przestać być Hanną Montaną, gdy skończyłam 18 lat, ponieważ wydawało mi się to już niedorzeczne. Moment, kiedy po raz pierwszy uprawiałam seks, był chwilą, gdy zdałam sobie sprawę, że nie chcę więcej zakładać tej peruki. To było dziwne. Poczułam, że dorosłam - opowiedziała szczerze aktorka.

Był jeszcze jeden moment w życiu Miley, gdy wiedziała, że nie chce być już "gwiazdką Disneya". 

Pewnego razu, gdy byłam na backstage'u w Disneylandzie, Piotruś Pan palił papierosa. Wtedy pomyślałam: "To ja. To są marzenia, które miażdżę". (...) Nie jestem maskotką Disneya. Jestem osobą - przyznała.

Okazuje się, że aktorka ma znacznie więcej wspólnego ze swoją bohaterką z serialu "Czarne lustro", niż wszystkim mogło się wydawać. Przypomnijmy, że postać z produkcji Netfliksa, w którą się wcieliła, Ashley O, jest młodą wokalistką, która próbuje odkryć prawdziwe oblicze siebie. Cały czas manipulują nią jednak ludzie z show-biznesu.

Ta postać to ja. (...) Podczas kręcenia tego serialu, czułam się czasami jak Ashley O. - powiedziała Miley.

Mamy nadzieję, że w tym momencie już odnalazła prawdziwą siebie. A nam taka odważna Miley też się podoba.

Zobacz także: Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey w piosence do filmu "Aniołki Charliego"

Uwielbiasz bajki Disneya? A może czasami wychodzi z ciebie cząstka zła? Hmm... w takim razie koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, którym czarnym charakterem z Disneya jesteś.

Quiz: którym z czarnych charakterów Disneya jesteś
Rozwiąż quiz

Koniecznie sprawdź, którym czarnym charakterem Disneya jesteś

Quiz: którym z czarnych charakterów Disneya jesteś

1. Którego z filmowych czarnych bohaterów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów