Miley Cyrus pokazała się w nowym wydaniu. Jej zdjęcie zszokowało jej fanów!

Julita Buczek 01.03.2019
przemiana miley cyrus
Fotografia: Instagram @mileycyrus

Miley Cyrus zdecydowanie lubi szokować. Udowodniła to po raz kolejny, publikując na Instagramie kontrowersyjną fotografię.

Zaskakujące stylizacje i dość kontrowersyjny image młodej gwiazdy budzi duże kontrowersje wśród jej fanów. Miley znów postanowiła dać im pretekst do dyskusji pokazując zdjęcie się w, delikatnie mówiąc, nietuzinkowym wydaniu.

Zobacz także: Zrobiła światową karierę u boku Eminema 19 lat temu. Jak teraz wygląda Dido?

Miley Cyrus znowu szokuje

26-letnia gwiazda pochwaliła się zdjęciem swojej metamorfozy. Na instagramowym zdjęciu pozuje... ze sporym zarostem.Opublikowała również film, na którym widzimy jak przygotowuje się do występu w programie "RuPaul’s Drag Race", na potrzeby którego powstało jej przebranie.

Czym jest "RuPaul’s Drag Race"?

Program polega na wyłonieniu wśród uczestników najbardziej utalentowanych drag queen. Zwyciężczyni otrzymuje tytuł America’s Next Drag Superstar oraz nagrodę pieniężną. Gospodarzem show jest drag queen RuPaul, który jest również jurorem programu.

Zobacz także: Nigella Lawson słynęła z krągłych kształtów. Już tak nie wygląda. "Wow! Bardzo schudłaś"

Jak wam się podoba Miley w takim wydaniu?

Polskie gwiazdy mają swoje profile na Instagramie. Niektóre świetnie na tym zarabiają. Które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów