Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem. Podała też przyczynę rozstania

Zuzanna Morska 23.08.2019
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fotografia: Rex Features/East News

Rozstanie tej dwójki zaskoczyło fanów. Liam złożył papiery rozwodowe, a Miley postanowiła w końcu skomentować tę sytuację.

Liam Hemsworth i Miley Cyrus uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w światowym show-biznesie. Aktorzy poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka" w 2009 roku i szybko poczuli do siebie coś więcej. Od tamtej pory (z małymi przerwami) tworzyli związek. W grudniu 2018 roku Liam i Miley postanowili zalegalizować relację i wzięli ślub.

Na początku sierpnia świat obiegła informacja, że Miley i Liam są w separacji. Od tamtego czasu australijski aktor zdążył złożyć papiery rozwodowe. A Cyrus odniosła się do sytuacji. Padły mocne słowa!

Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem

Liam Hemsworth złożył pozew o rozwód i zatrudnił hollywoodzką prawniczkę, która specjalizuje się w rozwodach gwiazd. Aktor jest oszczędny w mówieniu o życiu prywatnym na forum publicznym. Po całym zajściu wrzucił do sieci jeden jedyny post, w którym potwierdził rozstanie i jednocześnie uciął wszelkie spekulacje.

Dużo bardziej bezpośrednia jest jego żona. Miley skomentowała rozwód z Liamem, zamieszczając na Instagramie obszerny post.

Fani aktorskiej pary dopatrywali się winy głównie u Cyrus. Pod jej adresem padały oskarżenia o zdradę. Wokalistka nie mogła przejść obok tego obojętnie, dlatego zamieściła post, w którym wszystko wyjaśniła.

Muszę pozostać szczera z moimi fanami (...) Nie mogę zaakceptować tego, że jestem oskarżana o kłamstwo. Nie mam nic do ukrycia. To żadna tajemnica, że w młodości imprezowałam. Nie tylko paliłam trawkę, eksperymentowałam z narkotykami - mój największy hit jest o tym, jak tańczę po extasy i wciągam kreski w toalecie. Niszczyłam swoje związki i zdradzałam, jak byłam młoda (…) Prawdopodobnie w sieci jest mnóstwo moich nagich zdjęć, jak może żadnej kobiety w historii. Muszę się przyznać do wielu grzechów, ale stanowczo zaprzeczam, jakoby moje małżeństwo rozpadło się z powodu zdrady. Kochałam Liama i będę go kochać, ale podjęłam jedyną słuszną decyzje dla samej siebie – napisała Miley na Instagramie.

Jak myślicie, co było przyczyną rozstania tej pary?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów