Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po rozwodzie? Podzielili się pieniędzmi i psami

Łucja Siennicka 23.10.2019
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fotografia: Stephen Lovekin/Rex Features/East News

Liam Hemsworth i Miley Cyrus nie są już małżeństwem? Para rozstała się w sierpniu po siedmiu miesiącach małżeństwa. Wszystko wskazuje na to, że powrotów nie będzie.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha był niezwykle burzliwy. Para rozchodziła i wracała do siebie. Ostatecznie po niemal 9 latach znajomości postanowili zostać małżeństwem. Nikt nie spodziewał się, że rozwiodą się kilka miesięcy później. Amerykańskie media podają, że Cyrus i Hemsworth są już po rozwodzie. Do tego podzielili się majątkiem i... psami.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po rozwodzie?

Liam Hemsworth rzadko komentuje rozstanie z Miley. Aktor wrócił do rodzinnej Australii, gdzie z dala od ciekawskich paparazzi przeżywa rozstanie z gwiazdą.

Miley natomiast rzuciła się w wir romansów, obecnie spotyka się z młodszym wokalistą, 22-letnim Codym Simpsonem. Amerykańskie media podają, że para może sobie już ułożyć życie na nowo, ponieważ są już po rozwodzie.

Serwis TMZ donosi, że rozwód pary przebiegł szybko. Miley i Liam rozstali się z dala od blasku fleszy i batalii prawników. Mieli się sprawiedliwie podzielić majątkiem.

Podobno para zawarła przed ślubem umowę, w której określili, jak podzielą się wspólnymi dobrami, gdy postanowią się rozstać. Ten podział dotyczy także zwierząt. 

Co prawda, nie ma żadnych dowodów na to, że rozwód faktycznie się odbył. Jednak zachowanie piosenkarki wskazuje na to, że zapomniała już o mężu.

Myślicie, że to prawda?

Zobacz także: Miley Cyrus przebywa w szpitalu. Wspiera ją Cody Simpson. Miłość kwitnie!

Znasz się na muzyce? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów