Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się. Jest oficjalnie oświadczenie

Sandra Banach 11.08.2019
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fotografia: East News

Zagraniczne media donoszą, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się. Para zdecydowała się opublikować oficjalny komunikat.

To koniec związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Przypomnijmy, że osiem miesięcy temu para stanęła na ślubnym kobiercu. Fani gwiazd o ślubie dowiedzieli się z sieci. Miley Cyrus opublikowała na Instagramie zdjęcie z tego ważnego wydarzenia.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Kilka miesięcy temu media spekulowały, że w związku Miley i Liama jest kryzys. Miała to potwierdzić jedna z fotografii piosenkarki, którą opublikowała na swoim instagramowym koncie. Gwiazda pozowała na tym zdjęciu bez obrączki.

Te plotki niestety potwierdziły się. W oficjalnym komunikacie opublikowanym na łamach magazynu „People”, czytamy, że małżeństwo zdecydowało się na separację.

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu.

Wy także nie możecie w to uwierzyć?

Zobacz także: Ariana Grande po raz drugi odwołała koncert w Polsce. Fani: „To było moje jedno z największych marzeń. Trochę przykro”

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, z którą piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke.

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów