Mila Kunis szczerze opowiedziała o swoim związku z Kutcherem: "Wiem, że to nie jest to, co ludzie chcą usłyszeć"

Katarzyna Leszczyńska 27.10.2017
Mila Kunis i Ashton Kutcher
Fotografia: Instagram/Ashton Kutcher

Czy mają problemy?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub w 2015 roku. Wcześniej zostali rodzicami trzyletniej dziś Wyatt. Choć obecnie są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci i muszą łączyć życie prywatne z karierą, żadna z tych sytuacji nie ma negatywnego wpływu na ich związek. Nie poróżniło ich nawet to, że Ashton niedawno był widziany w towarzystwie swojej byłej żony, Demi Moore.

Mili i Ashtonowi można naprawdę zazdrościć tak wielkiej miłości. Aktorka stwierdziła niedawno, że wciąż czują się tak, jakby przeżywali swój miesiąc miodowy. Oczywiście w żadnym związku nie ma samych dobrych chwil, jednak Mila sugeruje, że mąż nigdy jej nie denerwuje i cały czas bardzo się kochają.

Przez cały czas naprawdę się kochamy. Wiem, że to nie jest to, co ludzie chcą usłyszeć. Ale mam doskonałego partnera zbrodni i jestem za to każdego dnia wdzięczna – powiedziała Mila Kunis dla Refinery29.com.

Wbrew pozorom i temu, co mówi Mila, my wiemy, że ludzie są zadowoleni z ich związku i cieszą się, że mogą słyszeć o ich ogromnej miłości. Aktorka, oprócz zachwalania swojego związku, zdecydowała się też pochlebnie wypowiedzieć na temat rodzicielstwa. Widać, że jest naprawdę zakochana w swoich dzieciach. Razem z Ashtonem często chwalą się czasem spędzanym wspólnie ze swoimi pociechami na portalach społecznościowych.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów