Mila Kunis i Ashton Kutcher pierwszy raz pokazali swoje dzieci. Odziedziczyły po nich urodę

Anna Respondek 18.07.2017
Mila Kunis i Ashton Kutcher
Fotografia: EAST NEWS

Mila Kunis i Ashton Kutcher zaskoczyli fanów i pokazali się ze swoimi dziećmi na mistrzostwach w nurkowaniu, które odbywały się w Budapeszcie. Dzieci zdecydowanie odziedziczyły urodę po rodzicach.

Mila Kunis oraz Ashton Kutcher uchodzą w Hollywood za jedną z normalniejszych i szczęśliwszych par. Niedawno na świat przyszło ich drugie dziecko, synek Dimitrii, który ma siedem miesięcy. Mają również dwuletnią córeczkę Wayatt. Gwiazdorska para stara się zapewnić swoim pociechom prywatność i normalne dzieciństwo. 

W poniedziałek aktorzy postanowili zrobić jednak wyjątek i wybrali się z dziećmi na FINA World Championships w Budapeszcie. Uwaga fotoreporterów skupiła się głównie na dzieciach pary, dla których był to "gwiazdorski debiut". 

Mila Kunis i Ashton Kutcher z dziećmi
Fotografia: East News

"Chcemy znać nasze dzieci"

Kunis i Kutcher pobrali się w 2015 roku i od tamtego czasu starają się poświęcać swoim dzieciom jak najwięcej czasu. W wywiadzie z Ellen DeGeneres aktor tłumaczył dlaczego, po przyjściu na świat pierwszego dziecka, nie zdecydowali się na nianię.

Po prostu chcieliśmy znać nasze dziecko. Chcieliśmy być ludźmi, którzy wiedzą co zrobić, kiedy płacze i jak temu zapobiec. Chcemy być z nią emocjonalnie związani, znać jej minki. Myślę, że jedynym sposobem na to, jest być obok.

Mila Kunis, Ashton Kutcher z dziećmi
Fotografia: East News
Mila Kunis
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów