Mila Kunis i Ashton Kutcher nie dają swoim dzieciom świątecznych prezentów. Z bardzo zaskakującego powodu

Katarzyna Leszczyńska 09.10.2017
Mila Kunis i Ashton Kutcher z dziećmi
Fotografia: Instagram/Mila Kunis

Nie przesadzają?

Mila Kunis i Ashton Kutcher uznawani są za jedną z najbardziej udanych par Hollywood. Mają dwójkę dzieci, 3-letnią Wyatt i rocznego Dimitra. Wspólnie ich wychowują i bardzo kochają, o czym świadczy to, że lubią dzielić się chwilami z nimi spędzonymi z fanami. Niedawno Ashton pokazał zdjęcie syna w koszulce z nadrukiem z "Różowych lat siedemdziesiątych". Jak mówią jednak oboje z Milą, nie chcą wychowywać ich na „rozpieszczonych ludzi”. Dlatego też zdecydowali się na ustanowienie własnej bożonarodzeniowej tradycji.

Święta bez prezentów

Aktorska para zdradziła, że nie obdarowują swoich dzieci prezentami. Ich zdaniem są one na to po prostu za małe. W rozmowie z Entertainment Tonight Mila podzieliła się informacjami o tym, dlaczego nie celebrują tego zwyczaju.

Dzieciaki nie doceniają prezentów. Nawet nie wiedzą, czego oczekują; oni po prostu nie spodziewają się tych rzeczy.

Para poprosiła również resztę rodziny o uszanowanie ich małej tradycji. Dziadkom dzieci zaproponowali kupienie jedynie jednego prezentu. Resztę zbędnych ich zdaniem prezentów zdecydowali się podarować dzieciom ze Szpitala Dziecięcego lub bezdomnym zwierzętom. Z całą pewnością jest to prawdziwie świąteczny gest.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów