Mikołaj Roznerski rozstał się ze znaną prezenterką? Znajoma Zawadzkiej zdradza szczegóły

Katarzyna Leszczyńska 16.10.2017
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Fotografia: Instagram/Marcelina Zawadzka

Co się wydarzyło w ich związku?

Marcelina Zawadzka, prezenterka „Pytania na śniadanie” oraz aktor znany z serialu „M jak miłość”, Mikołaj Roznerski, od pewnego czasu uchodzili za najbardziej zakochaną parę w polskim show-biznesie. Okazuje się jednak, że sielanka w ich związku minęła. Jak donosi portal Party.pl, para zdecydowała się na rozstanie. Choć żadne z nich nie chce wypowiadać się na ten temat, w mediach pojawiły się wypowiedzi ich znajomych.

Stanęli przed trudnym wyborem

Jak się okazuje, zarówno Zawadzka jak i Roznerski, są zbyt zajęci rozwijaniem swoich karier, żeby utrzymać długotrwały związek. On skupił się na grze w serialu i nowym filmie, a ona oprócz występowania w „Pytaniu na śniadanie” i prowadzenia „Bake Off – Ale ciacho!” postanowiła zająć się nowym projektem i dołączyć do ekipy „Voice of Poland”. Oboje zatem są bardzo zapracowani i nie mają czasu na związek.

Marcelina swoje sercowe niepowodzenia zawsze przeżywa tak, aby nie dać nic po sobie poznać otoczeniu. Nie chce się nad sobą użalać, dlatego postanowiła udać się w podróż i odreagować – powiedziała znajoma Zawadzkiej w rozmowie z Party.pl.

Fani pary na pewno są zawiedzeni. Jeszcze niedawno w mediach ukazywały się zdjęcia Zawadzkiej i Roznerskiego, którzy wyglądali na bardzo zakochanych w sobie. Dlatego najnowsze informacje dotyczące pary zaskoczyły wszystkich. Być może, gdy już się uporają z nadmiarem obowiązków, będą mogli przemyśleć swoją decyzję. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów