Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z ukochaną. Adriana pozuje tu bez odrobiny makijażu!

Zuzanna Morska 13.11.2019
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
Fotografia: instagram.com/mroznerski

Aktor zamieścił w sieci wspomnienie z wakacji. Na zdjęciu pozuje z ukochaną w naturalnym wydaniu. Oboje wyglądają świetnie!

Na instagramowym profilu Mikołaja Roznerskiego rzadko możemy zobaczyć prywatne zdjęcia. Popularny aktor od długiego czasu związany jest z Adrianą Kalską. Jednak mimo tego, że para chętnie pojawia się razem na oficjalnych uroczystościach, w mediach społecznościowych nie manifestuje swojego uczucia.

Ostatnio Roznerski postanowił zrobić wyjątek - zamieścił w sieci fotografię z ukochaną. Trzeba przyznać, że Adriana w wersji bez makijażu wygląda jak nastolatka!

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z Adrianą Kalską

Od długiego czasu mówi się o tym, że Roznerski i Kalska myślą o ślubie. Podobno para zaręczyła się niedawno podczas wyjazdu do bajkowej Wenecji. Żadne z aktorów jednak nie potwierdziło tej informacji.

I choć nie ma oficjalnej informacji na ten temat, trzeba przyznać, że we dwójkę prezentują się naprawdę uroczo. Co zresztą Roznerski potwierdził swoim ostatnim zdjęciem. Wrzucił on na Instagrama fotkę z ukochaną - jest to wspomnienie z wakacji.

Kalska pozuje tutaj bez makijażu, w naturalnym wydaniu, gdzie pierwsze skrzypce grają rozwiane włosy i czapka z daszkiem. A fani nie kryją zachwytu.

Piękna para.

Fota pełna słońca i miłości.

Słodziaki, ach, jak ja lubię na was patrzeć.

Wy też jesteście pod wrażeniem tej fototografii?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                             

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów