Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska się rozstali?! Oboje skomentowali doniesienia

Adriana Kalska w pióropuszu i Mikołaj Roznerski w płaszczu w garderobie
Fotografia: Instagram/Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w ostatnim czasie uchodzą za jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Teraz na ich temat pojawiły się niepokojące doniesienia.

Mikołaj Roznerski od dłuższego czasu jest w związku ze swoją partnerką z "M jak miłość", Adrianą Kalską. Aktor często publikuje zdjęcia z ukochaną, a sądząc po ich wypowiedziach, ich relacja jest bardzo poważna. Para poruszyła serca swoich fanów, gdy Roznerski podziękował Kalskiej za to, że jest przy nim, gdy odbierał Telekamerę. Teraz w mediach pojawiły się jednak niepokojące informacje o tym, że w ich związku pojawił się kryzys, a nawet - że się rozstali!

Zobacz także: Mikołaj Roznerski przyznał, że cierpiał na anoreksję: "Byłem przeraźliwie chudy"

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska się rozstali?

Mikołaj i Adriana są parą od początku 2018 roku. Trzeba przyznać, że ich związek trwa już długo, zważywszy na inne relacje w show-biznesie. Czy teraz jednak zawisły nad nim ciemne chmury?

Informacje o rozstaniu pary pojawiły się w czasopiśmie "Na Żywo". Osoba z otoczenia Mikołaja Roznerskiego miała donieść o tym, że aktor założył konto na portalu randkowym i zaczął spotykać się z innymi kobietami. 

Mikołaj zalogował się na popularnym portalu randkowym. Nigdy nie czuł się dobrze jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki - możemy przeczytać na łamach tygodnika.

Fani pary byli lekko przerażeni tymi doniesieniami. Teraz mogą jednak odetchnąć z ulgą, przynajmniej sądząc po najnowszych wpisach Mikołaja i Adriany na InstaStories.

Kochanie, podobno się rozstaliśmy, wiesz coś o tym - zażartował Roznerski.

Jego ukochana szybko mu odpowiedziała, dokładnie w ten sam sposób.

Tak, słyszałam i czytałam, więc na pewno to prawda - napisała.

Para aktorska zatem ma się całkiem dobrze. Oby jak najdłużej!

Zobacz także: Trudne decyzje w "M jak miłość". Załamany policjant Rafał rozważa ucieczkę z Grabiny

Niektóre gwiazdy zarabiają na Instagramie naprawdę potężne sumy! Kto w polskim show-biznesie zgarnia najwięcej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów