Roznerski i Kalska o związku: "Kłócimy się, ale to jest wszystko takie normalne"

Malwina Wasilewska 09.09.2019
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
Fotografia: Instagram.com/mroznerski

Piękna para udzieliła wywiadu na temat życia prywatnego i wspólej pracy.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą nie tylko w życiu prywatnym, ale też na planie serialu "M jak miłość". Ostatnio w "Pytaniu na Śniadanie" opowiedzieli m.in. o pracy na planie, kłótniach i o najnowszych odcinkach ulubionego serialu Polaków.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w "Pytaniu na Śniadanie"

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska byli gośćmi programu "Śniadanie na Śniadanie". W porannym paśmie TVP2 aktorzy zdradzili, jak pracuje się im razem na planie serialu oraz w jaki sposób udaje się im oddzielać życie zawodowe od prywatnego.

Jak się okazuje, oboje świetnie sobie radzą podczas nagrywania nowych odcinków:

My mamy to szczęście pracować razem i wspieramy się nawzajem. Oczywiście praca jest pracą, a dom jest domem. Mamy przyjemność jechania z Adą rano do pracy. Produkcja zaoszczędza na transporcie, jest ekonomicznie, pijemy sobie kawę i przegadujemy teksty i wchodzimy na plan, a tam jest już pełen profesjonalizm – powiedział Mikołaj Roznerski.

Ada dodała, że w towarzystwie Mikołaja łatwiej jej wejść w rolę:

Staram się być profesjonalna, natomiast w moim przypadku jest tak, że wydaje mi się, że łatwiej mi grać z Mikołajem niż zupełnie obcym facetem. Przyjemniej jest całować swojego chłopaka niż obcego. (…) W pracy zapominamy o tym, że to jest Mikołaj, ja jestem Adą tylko jesteśmy zupełnie kimś innym i jakby kreujemy postaci, które jakby mają inne swoje motywy, emocje - wyznała Kalska.

Aktorka na koniec wspomniała, że jak każdej parze, zdarzają się im nieporozumienia:

Uwielbiam grać z Mikołajem. Świetnie się dogadujemy, oczywiście się kłócimy, ale to jest wszystko takie normalne - dodała aktorka.

Lubicie ten duet?

Niektóre gwiazdy przeszły dużą metamorfozę! Zobacz, jak wyglądały w przeszłości!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów