Mieszkanie Dody do wynajęcia. Zobacz luksusowe wnętrza, w których mieszkała gwiazda!

Hanna Skowron 17.03.2019
Doda
Fotografia: Instagram/@dodaqueen

Doda niedawno poinformowała, że planuje wyprowadzić się z Warszawy. Z tego powodu piosenkarka chce wynająć swoje luksusowe mieszanie na warszawskim Mokotowie. Trzeba przyznać, że wnętrza wyglądają imponująco. 

Piosenkarka w obawie o swój głos postanowiła wyprowadzić się z Warszawy. W rozmowie z serwisem Plejada przyznała, że zatrute powietrze nie wpływa pozytywnie na jej zdrowie, a konsekwencje tego zauważa podczas swoich koncertów. W związku z planowaną przeprowadzką artystka chce wynająć swoje mieszkanie.

Decyzją o wynajęciu luksusowego mieszkania Dorota pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Facebooku zamieściła wpis.

Od dziś do wynajęcia jedno z ulubionych moich mieszkań "New York penthouse", a już niedługo "Kravitz Miami Apartment". Przyszłemu mieszkańcowi życzę wspaniałych chwil pod tym dachem, zwłaszcza, że będzie miał na nim swój prywatny ogród.

Gdzie mieszkała Doda?

Mieszkanie piosenkarki znajduje się na strzeżonym osiedlu Biały Kamień w Warszawie, w sąsiedztwie parku Pole Mokotowskie. Luksusowe mieszanie piosenkarki ma dwa piętra i 140 metrów kwadratowych. Spora powierzchnia to nie wszystko, przyszli mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji również prywatny ogród na dachu. Najważniejszym miejscem w mieszkaniu jest przestronny i jasny salon z welurową kanapą i szklanym stołem. Ponadto penthouse ma jeszcze dwie sypialnie, łazienkę i przytulną kuchnię.

Mieszkanie Dody na wynajem

Piosenkarka na Instagramie pochwaliła się zdjęciami mieszania. Zachwyceni fani wyrazili swoje opinie w komentarzach.

Mieszkanie z moich marzeń, absolutnie

Cudowne. Ile przestrzeni!

Pięknie, z gustem, wnętrze przywołuje pozytywne emocje

Jak podoba wam się mieszkanie Dody? Chcielibyście tu zamieszkać?

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała swoją łazienkę! "Ciągłe porządki i tony prania"

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Zobacz, jak wyglądały! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów