Mieszkanie Dody do wynajęcia. Cena za nocleg jest kosmiczna

Doda wynajmuje kolejne mieszkanie.
Fotografia: Damian KLAMKA/East News

To nie pierwszy raz, gdy Doda postanowiła udostępnić swoje mieszkanie na wynajem. Klienci sporo płacą za nocleg w jej luksusowym apartamencie.

Doda postanowiła wystawić na wynajem swoje mieszkanie. Jak donosi "Twoje Imperium", nocleg w luksusowym apartamencie wokalistki sporo kosztuje, co jednak nie przeszkadza prawdziwym fanom korzystać z takiej możliwości. To już drugie lokum, które udostępniła wynajmującym gwiazda.

Doda wynajmuje swoje dwa mieszkania

Już od dłuższego czasu Doda wynajmuje mieszkanie w Warszawie. 140-metrowy dwupoziomowy apartament jest prawdziwą gratką dla fanów piosenkarki, którzy mogą spędzić w nim noc. Teraz wokalistka postanowiła rozszerzyć swoją ofertę i klienci będą mogli skorzystać z noclegu w kolejnym mieszkaniu, tym razem na warszawskim Mokotowie.

Chodzi o 135-metrowe mieszkanie na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy. Apartament można wynająć na jedną noc - na pewno niezapomnianą, acz nietanią. Koszt to minimum 650 zł. Ale na przykład w sylwestra cena rośnie do... 6140 złotych - można przeczytać o planach Dody w "Twoim Imperium".

Trzeba przyznać, że cena jest bardzo wysoka - nawet jak na luksusowy apartament. Doda podzieliła się zdjęciami mieszkania na swoim profilu na Instagramie.

Kto z Was skusiłby się na nocleg w mieszkaniu Dody?

Zobacz także: Doda: „Wolałabym zagrać w rosyjską ruletkę, niż uprawiać seks z nieznajomym”

Media społecznościowe dały nam możliwość podejrzenia gwiazd w ich prywatnych mieszkaniach. Które podoba Wam się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów