Blanka Lipińska pokazała swój salon i pochwaliła się nowym zakupem!

Malwina Wasilewska 18.03.2020
Blanka Lipińska
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Autorka polskich bestsellerów pochwaliła się pięknym wnętrzem. Zobaczcie!

Blanka Lipińska zastosowała się do zaleceń rządu w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Pisarka, jak większość polskich gwiazd, została w domu i zrelacjonowała na Instagramie swoją domową kwarantannę. Przy okazji pokazała swój salon.

Salon Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska regularnie dzieli się z obserwatorami swoją prywatnością. Niedawno opowiedziała o swoich zapasach w obawie przed koronawirusem, a teraz pokazała, gdzie spędza swoją kwarantannę.

Pisarka zamieściła wideo ze swojego przytulnego salonu. Znalazły się w nim beżowa kanapa, biały stolik, różowe zasłony oraz nowy zakup - las w słoiku, któremu nadała zaskakującą nazwę:

Powitajcie nowego członka rodziny. To Grażyna - poinformowała Blanka.

Podoba się wam jej salon?

MzExMDM1YhskGjt3YkpvDmdCby0kE2FYMFp3ZmJ-Yk51TTVyfwJiHmsPPS0gVmMKKVd8fXoGfkhyQHt3YBx8SXZAf3x7CHRJahohJSNaLFcpET0tI0ImG2sSPSNvTA==
MzExMDM1YhskGjt3YkpvDmdCby0kE2FYMFp3ZmJ-Yk51TTVyeQJiHmsPPS0gVmMKKVd8cHUHeklxTHRwYAl0SXVAfHN4CGIYKRkjLywcIRM1ESM3JlBjEDUfbzk=

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów