Mick Jagger w szpitalu. "The Rolling Stones" odwołają trasę koncertową?

Julita Buczek 01.04.2019
mick jagger
Fotografia: Instagram @mickjagger

Niedawno wokalista zespołu "The Rolling Stones" trafił do szpitala. Czy trasa koncertowa grupy stoi pod znakiem zapytania?

20 kwietnia 2019 toku zespół „The Rolling Stones” miał rozpocząć trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Niestety parę dni temu jeden z członków grupy trafił do szpitala.

Zobacz także: Męskie Granie 2019. Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas jubileuszowej edycji!

Mick Jagger w szpitalu

Jak się okazało, Jagger trafił do szpitala, jednak nie wiadomo co dokładnie dolega artyście. Zagraniczne media nie podały konkretnych informacji na temat zdrowia muzyka.

„The Rolling Stones” odwołują koncerty?

Zespół poinformował swoich fanów, że nie odbędzie się kilka pierwszych występów. O tym, czy odbędą się kolejne, ma zadecydować lekarz Micka. Lider Stonesów przeprosił swoich fanów, umieszczając w sieci specjalne oświadczenie. Pierwszy koncert grupy miał odbyć się w kwietniu w Miami.

Przepraszam wszystkich fanów, którzy kupili bilety na koncerty w Ameryce i Kanadzie. Nienawidzę sytuacji jak ta, gdy was zawodzę. Okropnie się czuję z tym że muszę odwołać trasę. Będę jednak bardzo ciężko pracował, aby móc jak najszybciej wrócić na scenę - napisał wokalista The Rolling Stones

Mamy nadzieję, że Mick szybko wróci do zdrowia.

Zobacz także: Zmarł czterokrotny zdobywca Oscara. Miał 89 lat!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów