Michalina Olszańska na okładce "Playboya"! To pierwsza decyzja nowej naczelnej

Paulina Ermel 12.06.2019
Michalina Olszańska
Fotografia: Eastnews

Gwiazdą okładki lipcowego wydania magazynu "Playboy" została Michalina Olszańska. To pierwsza decyzja nowej redaktor naczelnej tytułu, Anny Mierzejewskiej.

Kultowy "Playboy" całkowicie zmienia swoje oblicze. W maju tego roku ze stanowiskiem redaktora naczelnego pożegnał się Robert Ziębiński, a jego miejsce zajęła Anna Mierzejewska. 27-latka jest pierwszą kobietą na tym stanowisku w historii polskiej edycji "Playboya"!

Nowa szefowa gazety stanęła przed nie lada wyzwaniem. Właśnie zaprezentowała lipcową okładkę magazynu!

Michalina Olszańska na okładce "Playboya"

Pierwszą decyzją nowej redaktor naczelnej "Playboya" było umieszczenie na okładce wydania Michaliny Olszańskiej! Zaskakująca decyzja idzie w parze z zaskakującą sesją zdjęciową. Na fotografii widać zbliżenie na twarz Olszańskiej. Nie ma tu nagości, a jedynie trochę zmysłowości!

Okładka pojawiła się najpierw na instagramowym profilu magazynu.

Już JUTRO! Całkowicie wyjątkowy numer "PLAYBOYA"! Ewolucyjny, pierwszy stworzony pod okiem kobiety, z niesamowitą aktorką Michaliną Olszańską-Rozbicką na okładce! Pokazujemy Wam go dzisiaj, a już jutro zapraszamy do kiosków w całej Polsce! To dla Was. I dla nas trochę też, bo wszyscy kochamy "Playboya"! - czytamy pod zdjęciem.

Przypominamy, że Michalina Olszańska zasłynęła rolą w "Córkach dancingu", gdzie wcieliła się w postać jednej z syren. Aktorka często występowała w filmie nago. Ma na koncie też roznegliżowane sceny w innych produkcjach. Uchodzi też za jedną z najzdolniejszych gwiazd młodego pokolenia i wygląda na to, że właśnie rozpoczyna swoje pięć minut.

Jak decyzję o umieszczeniu Olszanńskiej na okładce argumentuje sama naczelna?

Chciałabym w „Playboyu” mówić o rzeczach, które wydają się tabu, a są już dla nas całkowicie naturalne. Tak jak okładka pierwszego numeru – jest na niej aktorka, Michalina Olszańska w ciąży. Gdy zaproponowałam jej okładkę, nie miałam o tym pojęcia. Na spotkaniu usłyszałam: „Chciałam ci jeszcze powiedzieć, że...” i pokazała brzuszek. Dla mnie to nie był żaden temat tabu. Jest piękną kobietą, zdolną artystką, jej ciąża nie ma znaczenia – po prostu chciałam, żeby znalazła się na okładce - powiedziała w rozmowie z Onetem.

Jak wam się podoba to wydanie magazynu?

Niektóre gwiazdy chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Robią to nie tylko dlatego, że chcą się kontaktować z fanami. W ten sposób też zarabiają. Zobaczcie, które z nich najwięcej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów