Michał Żebrowski pokazał syna. Ale wyrósł! Fani zwracają jednak uwagę na... kota

Michał Żebrowski w czarnej koszulce na motorówce z wiatrem we włosach
Fotografia: Instagram/Michał Żebrowski

Michał i Aleksandra Żebrowscy chronią prywatność swoich dzieci. Teraz aktor postanowił jednak zrobić wyjątek i udostępnił zdjęcie starszego syna z... kotem.

Michał Żebrowski i jego żona, Aleksandra, chętnie dzielą się z fanami wspólnie spędzanymi chwilami. Oboje publikują zdjęcia na Instagramie, starają się jednak dbać o prywatność swoich pociech. Choć mają dwóch synów, Franciszka i Henryka, do tej pory nie pokazali twarzy dzieci. Od czasu do czasu jednak publikują zdjęcia z nimi. Teraz Michał Żebrowski postanowił wstawić na swoje konto właśnie taką fotografię, na której widzimy jego starszego syna.

Zobacz także: Zupełnie naga Ola Żebrowska na Instagramie. Zdjęcie zrobił jej mąż! 

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie syna

Na zdjęciu widzimy chłopca w białej koszulce, który jest wpatrzony w widoki za oknem. Chłopiec jest odwrócony tyłem do aparatu, a obok niego dumnie pozuje... kot.

Kocur, który znajduje się na zdjęciu to rudy maine coon, którego Żebrowski chętnie pokazuje na swoich zdjęciach. Fani aktora od razu zwrócili uwagę właśnie na czworonoga. 

Mina kota bezcenna. 

Świetny duet. 

Piękny rudzielec.

Jeszcze inni zwracają uwagę na całą fotografię. My także musimy przyznać, że jest fantastyczna!

Kompozycja zdjęcia majstersztyk. 

Nie da się ukryć, że kocur jest niesamowity, zwłaszcza jego spojrzenie! Franciszek natomiast, który jest jego kompanem na zdjęciu, to już naprawdę duży chłopak.

Zobacz także: Ola Żebrowska pokazała cellulit na udach. Internautki: "Od razu nam raźniej"

Wybrałbyś się na imprezę z Michałem Żebrowskim? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, który polski aktor najlepiej sprawdziłby się jako twój kompan do wspólnej zabawy.

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów