Michał Żebrowski 8 lat temu poślubił Aleksandrę. Modelka pokazała teraz zdjęcie z wesela. "I to jest MIŁOŚĆ"

Redakcja 23.06.2017
Michał Żebrowski
Fotografia: East News

Romantycznym zdjęciem zachwyceni są internauci. Słusznie? 

Aleksandra i Michał Żebrowscy z okazji 8. rocznicy ślubu opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcie z wesela. Tym samym udowodnili, że pomimo upływu lat wciąż są w sobie szaleńczo zakochani. 

Żebrowscy to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, które doczekało się już dwóch synów - Franciszka i Henryka. Kilka lat temu w wywiadzie udzielonym magazynowi "Elle" aktor zdradził, kiedy zorientował się, że Aleksandra to kobieta jego życia. 

Po prostu, pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła małżonka - powiedział Michał Żebrowski w wywiadzie dla "Elle". 

O tym, że ich związek to strzał w przysłowiową dziesiątkę, niech świadczą zdjęcia, które Żebrowscy publikują w mediach społecznościowych. Szczęśliwi i zrelaksowani udowadniają, że bycie razem naprawdę im służy. Czasem lubią też powspominać, a świadczy o tym najnowsze opublikowane na Instagramie zdjęcie, wykonane 8 lat temu podczas przyjęcia weselnego. 

"Kochajcie się!"

Ślubną fotografią zachwyceni są internauci, którzy dają temu wyraz w komentarzach. 

Wspaniali! Samego szczęścia na kolejne lata - napisała internautka na Instagramie Aleksandry Żebrowskiej. 

I to jest MIŁOŚĆ! Uwielbiam na Was patrzeć. Kochajcie się aż do końca świata - dodała kolejna. 

To najcudowniejsza rzecz na świecie znaleźć swoją drugą połówkę. Życzenia zdrowia, szczęścia i miłości dla pięknej pary - napisał internauta na Instagramie Michała Żebrowskiego. 

Jedna z fanek zdradziła nawet, że 2 dni temu obchodziła z mężem 13. rocznicę, ale nie ślubu. Jak przyznała, świętują zawsze dzień pierwszego pocałunku. Na ten komentarz odpowiedziała Aleksandra Żebrowska, która stwierdziła, że w takim razie ona świętuje już 9. rocznicę :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów