Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem? Dominika Tajner komentuje

Maria Karolewska 04.09.2019
Michał Wiśniewski zostanie ojcem?
Fotografia: Tadeusz Wypych/REPORTER

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem? Jak podaje "Plejada", nowinę o ciąży potwierdził zaufany informator portalu. Wiadomość skomentowała także Dominika Tajner.

Michał Wiśniewski i jego nowa partnerka spodziewają się dziecka? Nieoficjalną wiadomość podały "Plejada" oraz "Pudelek". Oba portale dotarły do zaufanego informatora z otoczenia wokalisty. Medialnych doniesień nie chce potwierdzić sam zainteresowany.

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko?

Choć Michał Wiśniewski nie wziął jeszcze rozwodu z ostatnią żoną, Dominiką Tajner, już zaczął umawiać się z innymi kobietami. Poznana za pomocą aplikacji randkowej 35-letnia Paulina jest ponoć w ciąży z wokalistą zespołu "Ich troje". Jeśli doniesienia mediów okażą się prawdziwe, będzie to piąte dziecko kontrowersyjnego muzyka.

Menadżerka artysty nie chce komentować doniesień. W rozmowie z "Pudelkiem" wspomniała, że nie są one prawdziwe. Zapytany przez "Plejadę" Michał Wiśniewski również odmówił komentarza. Kilka słów zdecydowała się wypowiedzieć Dominika Tajner.

Co mogę powiedzieć. Życzę mu szczęścia - powiedziała w rozmowie z "Pudelkiem".

Wcześniej w rozmowie z "Faktem" Dominika Tajner przyznała, że nie chowa urazy do męża i wspiera jego nowy związek.

Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć.

Michał ma liczne potomstwo z poprzednich związków. Jest ojcem Xaviera i Fabienne ze związku z Mandaryną. Anna Świątczak urodziła mu z kolei dwie córki: Etiennette i Vivienne.

Myślicie, że doniesienia mediów okażą się prawdziwe?

Zobacz także: Michał Wiśniewski zaczyna nowy rozdział w życiu. Usunął tatuaż z imieniem byłej żony

Sprawdź, która piosenka idealnie opisuje twój los. Może to jeden z utworów zespołu "Ich troje"?

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów