Michał Wiśniewski zaczyna nowy rozdział w życiu. Usunął tatuaż z imieniem byłej żony

Marianna Bereza 23.07.2019
Michał Wiśniewski
Fotografia: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Ramienia piosenkarza nie zdobi już malunek z napisem "Dominika". Co powstało na jego miejscu?

Michał Wiśniewski znany jest ze swojego kontrowersyjnego wizerunku scenicznego i zamiłowania do małżeństw. Artysta ma ich na koncie aż cztery. To z Dominiką Tajner miało być ostatnie. Mimo to para rozstała się po 9 latach. Wygląda na to, że Wiśniewski zdecydował się na rozpoczęcie nowego rozdziału w swoim życiu, ponieważ... zamazał tatuaż z imieniem córki Apoloniusza Tajnera.

Zobacz także: Wokalistka Ich Troje wydała oświadczenie w sprawie plotek o romansie z Wiśniewskim

Wiśniewski usunął tatuaż z napisem "Dominika"

Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" wspominała, że między nią a mężem już od wielu miesięcy się nie układało. W końcu zdecydowali się na rozwód, który zainicjował Michał. Teraz piosenkarz zdecydował się na kolejny krok związany z rozstaniem, a mianowicie... usunięcie tatuażu z imieniem "Dominika".

Czyżby lider Ich Troje był gotowy na kolejną wielką miłość? Według "Faktu" piosenkarz coraz częściej widywany jest w towarzystwie tajemniczej Pauliny, a na Facebooku zmienił już status na "w związku".

To jednak nie wszystko. Zniknął tatuaż z napisem "Dominika", który zdobił przedramię wokalisty. Zastąpił go zupełnie nowy malunek - daty urodzin wszystkich dzieci Michała.

Kto wie, być może wkrótce gwiazdor znany z zamiłowania do tatuaży poświęci jeden z nich nowej ukochanej? Pożyjemy, zobaczymy...

Zobacz także: Michał Wiśniewski nagrał nową piosenkę. Nawiązuje w niej do Tajner? "Tyle długich dni byłaś obok"

Lata 90. obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów