Michał Wiśniewski pierwszy raz skomentował rozwód z Dominiką Tajner!

Hanna Skowron 18.03.2019
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
Fotografia: instagram.com/m_wisniewski1972

Informacja o tym, że Michał Wiśniewski bierze już 4. rozwód, zaskoczyła wszystkich. Muzyk w końcu postanowił sam skomentować tę sytuację. Swoimi słowami szokuje jeszcze bardziej.

Od kilku dni polski show-biznes żyje informacją o kolejnym rozwodzie Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu "Ich Troje" rozstał się z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Nawet ona nie wiedziała, że muzyk zamierza złożyć papiery rozwodowe!

O tym, że Wiśniewski złożył pozew rozwodowy poinformowała sama Dominika. Nie wiadomo tak naprawdę, co było powodem kryzysu w ich związku. Do tej pory sytuację komentowała tylko Tajner-Wiśniewska, która chciała walczyć o tę relację. Teraz głos zabrał Michał Wiśniewskich.

Michał Wiśniewski komentuje rozwód z Dominiką Tajner

Media rozpisują się na temat powodu rozstania pary. Podobno Michałowi nie podobało się to, że jego żona bierze udział w programie "Taniec z gwiazdami". I choć Dominika Tajner podzieliła się smutną informacją o rozwodzie, muzyk nie komentował sprawy.

Aż do momentu pojawienia się w programie TVP pt. "To był rok". Michał Wiśniewski cofnął się tutaj do początków swojej kariery. Z nostalgią wspominał to, jak jego życie wyglądało wiele lat temu. W tym czasie widzowie mogli przypomnieć sobie piosenkę "Walczyk" w klipie której Wiśniewski miał makijaż, damską fryzurę i biżuterię.

To właśnie wtedy niespodziewanie muzyk skomentował rozwód z Dominiką Tajner-Wiśniewską.

To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża - powiedział.

Tym samym wprowadził w konsternację nie tylko widzów, ale również prowadzących program. Uważacie, że powinien w taki sposób, z uśmiechem na ustach, komentować kryzys w swoim kolejnym związku?

Zobacz także: Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód! 

Wiedzieliście, że niektóre z naszych ulubionych piosenek są coverami? Na pewno nie słyszeliście ich oryginałów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów