Michał Wiśniewski szczerze o relacji z synem. "Potrafię zakląć i nieźle dokopać"

Xavier Wiśniewski i Michał Wiśniewski w białych koszulkach po koncercie
Fotografia: Lukasz Kalinowski/East News

Michał Wiśniewski ma z synem bardzo zażyłą relację. Teraz opowiedział o niej w wywiadzie. Xavier również zdradził szczegóły dotyczące ich rodziny.

Wszyscy pamiętamy moment, gdy Mandaryna urodziła Michałowi Wiśniewskiemu pierwsze dziecko. Ich syn, Xavier, był wtedy na ustach każdego fana Ich Troje. Wszystko dlatego, że Michał Wiśniewski był wówczas u szczytu swojej sławy. Teraz jego dzieci są już duże, a Xavier doczekał się trzech sióstr. Niedawno ojciec zatrudnił 17-latka w swoim teamie. Teraz Wiśniewski opowiedział o ich relacji. Xavier również opowiedział o ich rodzinie, a także swoich siostrach.

Zobacz także: Dominika Tajner pierwszy raz ujawniła powody rozstania z Michałem Wiśniewskim!

Michał Wiśniewski o relacji z synem

Michał Wiśniewski niedawno rozstał się ze swoją czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską. Okazuje się, że wielkim wsparciem był dla niego syn.

Xavier Wiśniewski ostatnio dołączył do teamu swojego taty. Michał zatrudnił go przy organizacji eventów. 

Śmieję się, że on teraz wykonuje zawód o nazwie PPP, czyli 'przynieś, podaj, pozamiataj'. Xavier jeździ ze mną na koncerty i pomaga za kulisami. Jest w tym rewelacyjny, nikt tak nie umie dbać jak on. Wie, kiedy nalać mi wodę, wrzucić do niej lód, jak obchodzić się z kostiumami w garderobie - powiedział Wiśniewski w rozmowie z magazynem "Party".

Nie od dziś wiadomo, że Michał Wiśniewski jest specyficznym gwiazdorem. Sam przyznaje, że ma bardzo trudny charakter, jego syn jednak jest do tego przyzwyczajony.

Czasem potrafię zakląć i nieźle dokopać. Na szczęście mój syn się na mnie nie obraża - opowiada muzyk.

Również Xavier opowiedział o ich relacji i współpracy. Jak się okazuje, nastolatek będzie pomagał tacie do końca wakacji.

Zawsze byłem blisko z ojcem. My w ogóle jesteśmy zgraną patchworkową ekipą. Mam trzy siostry, dwie z nich mają inną mamę niż ja, ale nigdy tak na to nie patrzyłem. To po prostu moje siostry - powiedział Xavier w rozmowie z "Party".

Wiśniewski zdradził także, że jest dumny z syna, a za jeden z jego atutów uważa wrażliwość. Często też razem rozmawiają o uczuciach. 

Zobacz także: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner jednak do siebie wrócą? Wszystko przez jeden drobny szczegół!

Michał Wiśniewski oryginalnie nazwał swoje dzieci. Te gwiazdy również zdecydowały się na taki krok.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów