Michał Urbaniak trafił do szpitala! "Jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli"

Malwina Wasilewska 11.09.2020
Michał Urbaniak
Fotografia: LUKASZ SZELAG/REPORTER

Muzyk ma poważne problemy ze zdrowiem. Hirek Wrona poprosił fanów o modlitwę.

Polski muzyk jazzowy, Michał Urbaniak, trafił do szpitala. Tę smutną wiadomość przekazał Hirek Wrona. Dziennikarz muzyczny zdradził, jaki jest stan zdrowia jazzmana i przekazał prośbę do jego fanów.

Michał Urbaniak trafił do szpitala

Na gali rozdania Popkillerów Michał Urbaniak miał odebrać nagrodę za całokształt swoich zasług na rzecz kultury muzyki hip-hop. Niestety ze względu na zły stan zdrowia tego dnia muzyka zabrakło na tej uroczystości. Nagrodę odebrał za niego dziennikarz Hirek Wrona, który przekazał smutną wiadomość.

Jak się okazuje, Michał Urbaniak trafił do szpitala. 77-letni muzyk leży w Instytucie Kardiologii w Aninie. Wrona podczas wręczenia nagrody dla Urbaniaka poprosił o modlitwę za niego:

Michał jest w bardzo złej sytuacji zdrowotnej i taka prośba już ode mnie, nie od niego – jeśli ktoś w coś wierzy, to niech tam się pomodli, a jeśli nie wierzy, to niech trzyma za niego kciuki - mówił Hirek Wrona.

Wrona podczas wręczenia nagrody przeczytał wiadomość SMS od Michała Urbaniaka, w której muzyk dziękuje za wyróżnienie w plebiscycie. Mamy nadzieję, że jazzman szybko wróci do zdrowia.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów