Michał Szpak w odważnej kreacji. Musicie to zobaczyć!

Adrianna Kubiak 14.06.2019
Michał Szpak
Fotografia: Instagram/@michal_szpakofficial

Michał Szpak słynie z szalonych i oryginalnych pomysłów. Tym razem artysta postanowił wyjść na ulicę w neonowych majtkach.

Michał Szpak pojechał na egzotyczne wakacje. Artysta na Instagramie umieszcza zdjęcia, które podkreślają jego pięknie wyrzeźbione ciało. Tym razem zaskoczył swoich fanów i wybrał się na ulicę w samych majtkach.

Zobacz także: TVN pokaże nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską. Kiedy premiera?

Michał Szpak na wakacjach

Michał to barwna osobowość, która zaskakuje nie tylko na scenie, ale również poza nią. Artysta na Instagramie dzieli się z fanami różnymi momentami ze swojego życia. Oprócz pracy zawodowej ujawnia też trochę życia osobistego. Obecnie muzyk publikuje w sieci gorące zdjęcia ze swojego egzotycznego wyjazdu. Trzeba przyznać, że jego wyrzeźbiona sylwetka robi wrażenie. Fani pod każdym ze zdjęć nie kryją swojego zachwytu.

Ekstra, ale te zielone majteczki kolorem przebijają. Twoja niesłychanie proporcjonalna budowa ciała i piękna rzeźba na medal.

Twoje ostatnie-bardzo odważne Insta może porozwalać telefony… i szkła hartowane nie wytrzymają.

Michale, dzień bez prowokacji dniem straconym. Ale podziwiam, bo trzeba mieć dużo odwagi i być bardzo pewnym siebie, czego Tobie nie brakuje, żeby wrzucać takie zdjęcia.

Michał Szpak wyszedł na ulicę w neonowych majtkach

Wokalista prywatne momenty publikuje na Instastory. Ostatnio odważnym strojem wywołał niemałe zdziwieni u swoich obserwatorów. Artysta z racji upałów ubrał się tylko w neonowe majtki i wyruszył poza budynek hotelu.

 

Michał Szpak Michał Szpak
Fotografia: Instastory/@michal_szpakofficial

Zobacz także: Jak zmieniła się Mariolka ze "Świata według Kiepskich"?

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz popularne seriale po jednym kadrze? Tylko 1 na 5 osób zdobywa max punktów

Serial QUIZ
Fotografia: YouTube.com/Netflix

1. Z jakiego serialu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów