Szpak pokazał za dużo? Te zdjęcia rozpalą wyobraźnię fanek

Magdalena Barszczak 29.03.2018
Michał Szpak
Fotografia: Reporter

Wokalista pochwalił się wizytą w spa.

Michał Szpak to jedna z najbardziej pożądanych przez publiczność gwiazd polskiego show-biznesu. Jego płyta zyskała miano platynowej, był też jurorem w ostatnim sezonie "The Voice of Poland". Wokalista lubi dzielić się zdjęciami w mediach społecznościowych. Na jego Instagramie często pojawiają się kadry z koncertów czy imprez telewizyjnych. Czasem jednak celebryta pozwala sobie na mniej "branżowe" wrzutki. 

Zobacz też: Szpak opublikował zdjęcie z młodości. Takiego go nie znaliśmy. "W życiu bym sobie ciebie tak nie wyobraziła"

Ostatnio, w ramach trasy Classica Tour, w warszawskim teatrze Roma, artysta zaśpiewał swoje największe przeboje w nowej aranżacji. Na scenie towarzyszyła mu siostra – Marlena. Artysta często koncertuje, nic dziwnego więc, że po pracy należy mu się chwila relaksu.

Na jego Insta Stories pojawiło się trochę zdjęć z wizyty w luksusowym spa. Piosenkarz eksponował wyrzeźbione ciało. Nie zabrakło zbliżenia na kąpielówki oraz ujęcia pod prysznicem. Trzeba przyznać, że jego sylwetka robi wrażenie.

Myślicie, że pokazał za dużo?

Michał Szpak
Fotografia: Istagram.com/michal_szpakofficia
Michał Szpak
Fotografia: Istagram.com/michal_szpakofficia

Zobacz też: Karolak zaliczył wpadkę w "SNL Polska". Nawet on sam nie potrafił ukryć rozbawienia

Autor: Hanna Skowron

Majtki modelujące jako element garderoby korygującej

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów