Michał Szpak opublikował zdjęcie sprzed kilku lat. "Jaki grzeczny chłopczyk". Bardzo się zmienił?

Katarzyna Leszczyńska 27.12.2017
Michał Szpak
Fotografia: Instagram/Michał Szpak

Grzeczny wizerunek ze zdjęcia odbiega od charyzmatycznego piosenkarza. 

Michał Szpak często dzieli się prywatnymi chwilami ze swoimi fanami. Nie inaczej było z okazji minionych Świąt. Na jego Instagramie można było obserwować, w jaki sposób spędza czas z najbliższymi. Wokalista spędził Święta w swoich rodzinnych stronach. Widać, że swobodnie czuje się w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Jedno ze zdjęć przedstawia polaroidową fotografię, na której Michał pozuje przy choince. Sądząc po długości włosów Szpaka, zdjęcie zostało zrobione jakiś czas temu. Niektórzy zwrócili uwagę, że Michał, którego widać na fotografii, zupełnie nie przypomina tego, którego znamy z mediów. Charyzmatyczny wokalista stoi przy choince na baczność i delikatnie się uśmiecha, co nie współgra z jego szaloną naturą.

Michał Szpak przy choince
Fotografia: Instagram/Michał Szpak

Fani zachwycają się zdjęciem Szpaka

Przede wszystkim fani Michała zwracają uwagę na to, że wizerunek wokalisty z fotografii nie współgra z jego prawdziwą naturą. Szpak wygląda na nim również nieco młodziej niż obecnie. Wszyscy jednak są zachwyceni postem, o czym poinformowali swojego idola w komentarzach.

O jaki grzeczny chłopiec stoi przy choince, kto by pomyślał.

Słodzinka.

Jaki ty jesteś słodziak przy tej choince.

Wielu fanów Michała Szpaka złożyło mu serdeczne życzenia. Widać, że piosenkarz jest bardzo zżyty z nimi. Niedawno mogliśmy zobaczyć również inne zdjęcie Michała, kiedy był młodszy i nie miał długich włosów. Wówczas różnica w jego wyglądzie była jeszcze większa.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów