Michał Szpak z seksowną blondynką na kolanach. "Ładna z was para"

Michał Szpak w okularach i ze słuchawkami w uszach nad morzem
Fotografia: Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak opublikował zdjęcie, które wprawiło wszystkich w osłupienie. Na jego kolanach siedzi piękna i bardzo zgrabna blondynka. Okazuje się, że to Paulina Biernat! Czy to tylko przyjaźń?

Michał Szpak jest jedną z najbarwniejszych osób w polskim show-biznesie. Charakteryzuje się dość kontrowersyjnym usposobieniem, jednak jest również bardzo utalentowany, co niejednokrotnie już udowodnił. Śpiew i występy na scenie są jego wielką pasją. Nic więc dziwnego, że zaprzyjaźnił się z Pauliną Biernat, która jest znaną polską tancerką. Teraz w mediach pojawiły się doniesienia na temat ich... związku!

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Ibisza o Michale Szpaku. "Mimo że jest facetem, to skradł moje serce"

Michał Szpak i Paulina Biernat są parą?! 

Zarówno Szpak, jak i Biernat, publikowali już wspólne zdjęcia na Instagramie. Tancerka w jednym z postów nazwała muzyka nawet "bratnią duszą". 

Teraz Michał opublikował zdjęcie, które podsyciło plotki o ich głębokiej relacji. Widzimy na nim Szpaka, a na jego kolanach siedzi Biernat, przytulona do niego, w kusej sukience i eksponuje swoje zgrabne nogi.

Muzyk opublikował tę fotografię z okazji urodzin tancerki. Fani są zachwyceni zdjęciem, a także ich relacją. 

Ale to urocze.

Piękni, młodzi i mega pozytywni ludzie.

Wspaniale razem wyglądacie. 

Przyjaźń Szpaka i Biernat trwa już bardzo długo. Kilka lat temu muzyk opowiadał o ich relacji i mówił, że jest wyjątkowa i będzie trwała wiecznie. Myślicie, że kiedyś przerodzi się w miłość? 

Zobacz także: Michał Szpak opowiedział o śmierci matki. "Stałem się inną osobą"

Michał Szpak swoją karierę rozpoczął w talent-show "X Factor"! Te gwiazdy poszły tą samą drogą i wystąpiły w "Szansie na sukces".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów