Michał Piróg przez przypadek zdradził sekret Kingi Rusin. "Tak naprawdę nikt o tym nie wie"

Anna Respondek 19.12.2017
Kinga Rusin i Michał Piróg
Fotografia: EAST NEWS

Chyba nie będzie zadowolona.

Michał Piróg i Kinga Rusin przyjaźnią się od wielu lat. Od 2010 roku przez trzy edycje wspólnie zasiadali w jury programu "You Can Dance". Znany tancerz wielokrotnie podkreślał, jak bardzo ceni umiejętności dziennikarki i jej profesjonalizm. Niejednokrotnie bronił jej przed zarzutami związanymi z tym, że nie powinna oceniać tancerzy, ponieważ sama się na tym nie zna. Piróg podkreślał wtedy, że "Kinga ma wyczucie, czy ktoś jest prawdziwy, czy nie" uważał, że to niezwykle istotna cecha. 

Tancerz niedanow wziął udział w programie serwisu Plotek.pl "Koło Plotka". Zaproszone gwiazdy losują kategorię i w zależności od tego, na co trafią, muszą odpowiedzieć na trudne pytania, zdradzić jakiś sekret bądź podjąć się jakiegoś wyzwania. Piróg zdecydował się zdradzić "sekret" Rusin, o którym nikt wcześniej nie wiedział. 

Tak naprawdę nikt nie wie o tym, że od lat jesteśmy w związku, bardzo intymnym związku. Jedyne co stoi nam na przeszkodzie, to jeden mężczyzna, ale już mam plan, jak go wyeliminować - zażartował. 

Ciekawe, czy Kinga wie o jego "skrytej" miłości. ;)

giphy-downsized (33)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów