Internautka zarzuca Pirógowi hipokryzję. Jest odpowiedź gwiazdora

Sandra Banach 30.10.2019
Michał Piróg
Fotografia: Instagram.com/michalpirog

Michał Piróg wdał się w dyskusję z internautką, która zasugerowała mu hipokryzję.

Michał Piróg od wielu lat jest zadeklarowanym weganinem, który chroni prawa zwierząt. Tancerz dba także o ekologię i zachęca do tego inne osoby. Niedawno Michał Piróg opublikował post dotyczący recyklingu w Polsce. Nie spodobało się to jednej z internautek, która postanowiła skrytykować gwiazdora.

Krytyka pod zdjęciem Michała Piróga

Michał Piróg w jednym z odcinków programu „Top Model” chciał zwrócić uwagę milionów widzów przed ekranami na problem gigantycznego konsumpcjonizmu.

Gwiazdor zabrał uczestników programu do ekologicznej fabryki, która zajmuje się recyklingiem odzieży. W budynku mogliśmy zobaczyć stertę ubrań, które są wyrzucane przez Polaków, a następnie wysyłane do innych miejsc, np. sklepów z używaną odzieżą.

Ten temat były juror „You Can Dance” poruszył na swoim instagramowym koncie.

W jednym tylko zakładzie zajmującym się recyklingiem w Polsce co roku przetwarzane jest 65 mln ton ubrań. W dużej mierze dobrych, niezniszczonych, niekiedy z metkami - nadal nadających się do noszenia. Z takich miejsc ubrania trafiają do secondhandów lub na import do państw rozwijających się. Niewielka tylko cześć na pomoc dla najuboższych. Reszta na biopaliwo. Dotykamy dzisiaj przez pryzmat mody odpowiedzialnej jednego z największych ekologicznych problemów dzisiejszego świata. Konsumpcjonizm! Jest to katastrofa, która dotknęła ludzkość (…) – napisał Michał Piróg.

Pod tym postem jedna z internautek zasugerowała Michałowi hipokryzję. Komentująca odniosła się do momentu w programie, w którym to Klaudia El Dursi wylała sobie na głowę mleko zabarwione kurkumą.

Najpierw promują ekologię, aby zadbać o planetę (oczywiście bardzo popieram), po czym podczas kolejnych sesji wylewają jedzenie i nim rzucają.

Na odpowiedź prowadzącego „Top Model” nie trzeba długo czekać.

Wylewanie mleka, o tym mówisz? Wszystko, co nasze, jest w symbiozie z glebą... poza tym, było to... e tam, nieważne, szkoda mi pisać.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Maja Bohosiewicz pokazała swoje problemy z cerą. Gwiazda boryka się z trądzikiem

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym programie powinieneś wziąć udział. Do dzieła!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów