Michał Piróg pokazał, jak mieszka. Tej jednej rzeczy nie spodziewaliśmy się tam zobaczyć

Katarzyna Leszczyńska 23.11.2017
Michał Piróg pokazał swoje mieszkanie
Fotografia: X-NEWS/TVN

Niektóre z tych rzeczy zaskakują.

W programie „Dzień Dobry TVN” co jakiś czas pojawiają się materiały, w których gwiazdy pokazują, jak mieszkają. Tym razem do swojego mieszkania telewidzów zaprosił Michał Piróg, który oprowadził po nim dziennikarza programu. Jego lokum znajduje się w samym centrum Warszawy. Trzeba przyznać, że wnętrza są naprawdę oryginalne.

Michał Piróg do nowego mieszkania wprowadził się niedawno, ponieważ tuż po zakończeniu nagrań do programu „Azja Express 2”.  Tancerz uwielbia sprowadzać do swoich czterech kątów elementy stylu retro. Widać, że naprawdę interesuje się historią. Kiedyś zwoził je zza granicy. Obecnie pomocny okazuje się Internet, w którym tancerz wyszukuje prawdziwe perełki.

Lubię rzeczy przywozić, lubię kupować, lubię wyszukiwać. Dawniej przywoziłem, w chwili obecnej moim ulubionym sklepem jest sieć, w której masz dostęp do wszystkich galerii, do wszystkich sklepów na całym świecie – powiedział w programie.

W salonie Michała Piróga znajduje się antyczna komoda ze złotymi zdobieniami oraz niezwykłe krzesła o podobnym wykończeniu. Jedną ze ścian w jego mieszkaniu zajmuje ogromna szafa. W sypialni natomiast są unikatowe przedmioty. W kącie stoi czerwona szafa, która dawniej w chinach służyła za walizkę posagową. Po przeciwnej stronie natomiast stoi kufer, który w okolicy 1300 roku służył za walizkę podróżną. Trzeba przyznać, że te wnętrza robią wrażenie. Zobaczcie sami.

Salon Michała Piróga
Fotografia: X-NEWS/TVN
Sypialnia Michała Piróga
Fotografia: X-NEWS/TVN
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów