Michał Piróg będzie ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy? Tancerz komentuje!

Julia Pandecka 08.08.2019
Michał Piróg w okularach i Joanna Krupa na tle tęczowej flagi
Fotografia: Instagram/Joanna Krupa

Joanna Krupa i Michał Piróg są przyjaciółmi. Tancerz opowiedział teraz o ich relacji i zdradził, czy chciałby zostać ojcem chrzestnym dziecka modelki.

Joanna Krupa już niedługo zostanie mamą. Modelka od dawna opowiadała, że marzy o macierzyństwie i w końcu powita na świecie swoje upragnione maleństwo. Krupa może liczyć oczywiście na wsparcie swoich najbliższych, a nawet przyjaciół z show-biznesu. Jedną z osób, która nie może doczekać się jej pociechy, jest Michał Piróg. Tancerz opowiedział o tym w jednym z wywiadów i przy okazji zdradził, czy zostanie ojcem chrzestnym dziecka Joanny.

Zobacz także: Ciężarna Krupa wygina się przed kamerą. Fani pokochali ten filmik!

Michał Piróg będzie ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy?

Joanna Krupa, choć jest w ciąży, wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Ostatnio nawet pracowała na planie 8. edycji programu "Top Model"

Wraz z nią na planie pracuje Michał Piróg, który jest prowadzącym show. Tancerz opowiedział o ich relacjach.

Odczuwam, że Asia jest w ciąży, bo dużo rzadziej się z nią widzę, niż w poprzednich edycjach, bo zazwyczaj to my najwięcej byliśmy na planie, teraz się widujemy dużo rzadziej. Ale jest pełne wsparcie z mojej strony. Czekam na małego "Krupo-potworka". Zawsze mówię "potworka" - tak sympatycznie postrzegam - zdradził Piróg w rozmowie z "Plotkiem".

Dziennikarze zapytali go również, czy chciałby zostać ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy. Tancerz wyznał jednak, że nie. Dlaczego?

Ja już raz zostałem chrzestnym i zobowiązałem się, że jeżeli cokolwiek by się wydarzyło i dziecko byłoby ze mną, to musiałbym wychowywać je w wierze określonej przez rodziców. A to dla mnie nie byłoby takie oczywiste i łatwe. Zresztą to chyba nie jest mile widziane przez sam Kościół, bo Asia jest katoliczką, żeby osoba homoseksualna sprawowała taką pieczę - wyjaśnił Michał.

Jesteśmy ciekawi, kto ostatecznie będzie ojcem chrzestnym maleństwa Joanny Krupy.

Zobacz także: Krupa w ciążowej sesji. "Brzuszek wygląda na bliźniaki"

Już niedługo przekonamy się, jak Joanna Krupa nazwie swoje dziecko. Te gwiazdy postawiły na oryginalność!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów