Michał Olszański zwolniony z "Pytania na śniadanie"! Jest komentarz TVP

Paulina Ermel 24.07.2019
Monika Zamachowska i Michał Olszański
Fotografia: instagram.com/monikazamachowska

Michał Olszański prowadził program śniadaniowy od ponad 10 lat. W rozmowie z portalem Wirtualne Media wyjaśnił, co się stało.

Michał Olszański nie będzie prowadził "Pytania na śniadanie"! 64-letni dziennikarz był związany z formatem od ponad 10 lat. Teraz został zwolniony w trybie natychmiastowym. Decyzja TVP miała związek ze zmianami, jakie już niedługo zajdą w programie.

Michał Olszański zwolniony z "Pytania na śniadanie"

Michał Olszański prowadził program "Pytanie na śniadanie" razem z Moniką Zamachowską. Dziennikarz od ponad 10 lat był gospodarzem jednego z najpopularniejszych programów w TVP. Teraz został zwolniony w trybie natychmiastowym. W rozmowie z "Wirtualnymi Mediami" prezenter nie krył zdziwienia i żalu.

Olszański został wezwany na rozmowę przez Annę Cyzowską, szefową agencji kreacji rozrywki i oprawy w Telewizji Polskiej. To właśnie ona poinformowała dziennikarza o zmianach, jakie zajdą w programie i o tym, że został zwolniony.

Tak rzeczywiście się stało. Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie.

Portal Plejada.pl zapytał TVP o powód zwolnienia Olszańskiego.

"Pytanie na śniadanie" jest najpopularniejszym programem śniadaniowym w Polsce, co oznacza, że wciąż musi się rozwijać i zaskakiwać widzów. Jesteśmy świadomi, że widownia "Pytania na śniadanie" jest coraz młodsza i oczekuje prowadzących, którzy zdynamizują program. Stąd zmiany w audycji - czytamy w oświadczeniu, jakie otrzymał serwis.

Będzie wam brakowało gospodarza "Pytania na śniadanie"?

Ten grafik tworzy niezwykłe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów