Michał Olszański jednak zostaje w TVP? Widzowie mogą spać spokojnie!

Zuzanna Morska 02.08.2019
Michał Olszański i Monika Zamachowska
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Dziennikarz został zwolniony z "Pytania na śniadanie", ale nie oznacza to, że zniknie z TVP. "Fakt" przytacza wypowiedź, z której wynika, że Olszański "znalazł się w grafiku"!

Niedawno pisaliśmy o tym, że po ponad 10 latach prowadzenia "Pytania na śniadanie" Michał Olszański został zwolniony. Dziennikarz, który tworzył duet z Moniką Zamachowską, nie krył żalu w związku z tym, jak został poinformowany o zwolnieniu.

Jak podaje "Fakt", to nie koniec przygody Olszańskiego z TVP! Dziennikarz nie poprowadzi już "Pytania na śniadanie", ale zdradził, że wróci z innym programem.

Michał Olszański zostaje w TVP

Tydzień temu pisaliśmy o tym, że jeden z prowadzących program "Pytanie na śniadanie" został zwolniony ze skutkiem natychmiastowym i więcej nie zobaczymy go w formacie. Mowa oczywiście o Michale Olszańskim, który sam był zaskoczony tą niespodziewaną wiadomością. Okazuje się, że na szczęście będziemy mogli jeszcze oglądać dziennikarza, ale w innym programie.

W rozmowie z "Faktem" dziennikarz przyznał, że nie odchodzi z TVP i jesienią wróci do jednego z programów. Olszańskiego będziemy mogli oglądać w "Magazynie Ekspresu Reporterów".

Cieszę się na spotkanie z widzami. (…). Znalazłem się w grafiku. Startujemy we wrześniu. Dla mnie "Magazyn" to najważniejszy projekt zawodowy od wielu lat. Mimo zawirowań wokół programu cenię go za wiarygodność. Ale przecież to nie moje dokonania się liczą. Program tworzą reporterzy, dla których mam ogromny szacunek - cytuje dziennikarza "Fakt".

Program emitowany jest we wtorki przed 22, a Michał Olszański związany z nim jest od 20 lat.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów