Michał Malitowski o "Tańcu z gwiazdami". "Chciałbym, żeby otworzył się na pary jednopłciowe"

Michał Malitowski chciałby par jednopłciowych w "Tańcu z gwiazdami".
Fotografia: Instagram/mmalitowski

Michał Malitowski, tancerz i juror programu Polsatu "Taniec z gwiazdami", ma ciekawe pomysły na ulepszenie show. Swoimi przemyśleniami podzielił się w rozmowie z "Plejadą".

Michał Malitowski w rozmowie z "Plejadą" opowiedział o swoich wrażeniach odnośnie programu "Taniec z gwiazdami". Tancerz zasiada w składzie jury już od kilku lat i uważnie obserwuje, kto robi największe postępy, a kto radzi sobie dobrze już od początku. Zdradził, jakie zmiany chciałby wprowadzić w samym show.

Michał Malitowski chce par jednopłciowych i niepełnosprawnych w "Tańcu z gwiazdami"

Największe wrażenie na jurorze w trwającej edycji zrobiła... Monika Miller. Jego wybór może być sporym zaskoczeniem. Pierwsze występy celebrytki były krytykowane przez internautów. Malitowski dostrzegł jednak wyjątkowy urok w jej postaci.

Ona jest niezwykle intrygująca i ma ciekawą osobowość. Z jednej strony zwraca na siebie uwagę odważnymi tatuażami, a z drugiej jest bardzo nieśmiała i krucha w środku. Nawet gdy daję jej niskie noty, to chcę, żeby przechodziła do kolejnych odcinków, żebym mógł ją dalej oglądać.

Jurorowi zaimponowało również kilku innych uczestników. Pod względem tanecznym najlepiej radzi sobie jego zdaniem Sandra Kubicka.

Jestem pod wielkim wrażeniem Sandry Kubickiej. Nie dość, że sprawnie opanowuje technikę, to jeszcze oddaje charakter i estetykę konkretnych tańców. Zaimponował mi też Damian Kordas. Bardzo naturalnie, ale z całą powagą wchodzi w rolę tancerza. Jest żywym dowodem na to, że jeśli skupimy się na czymś i podejdziemy do tego z pasją, to wszystko może nam się udać. Dobrze tańczy też Basia Kurdej-Szatan, ale po niej akurat spodziewałem się tego.

Kogo Michał Malitowski chciałby zobaczyć na parkiecie? Okazuje się, że juror z chęcią wprowadziłby liczne zmiany w show.

Fajnie byłoby zobaczyć na parkiecie kogoś z zagranicy – jakiegoś znanego piosenkarza lub piosenkarkę. No i może jeszcze kogoś bardzo młodego(...) Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby zaproszenie do programu polityka(...) Leszek Miller przetarł już szlaki w ostatnim odcinku, warto pójść tą drogą. Chciałbym, żeby "Taniec z gwiazdami" otworzył się też na osoby na wózkach inwalidzkich, a także na pary jednopłciowe. Mamy z tym do czynienia w środowisku tańca towarzyskiego. Na porządku dziennym są turnieje, w których rywalizują ze sobą męsko-męskie lub damsko-damskie pary. Nikt kurczowo nie trzyma się już tego przestarzałego podejścia, że para taneczna to mężczyzna i kobieta.

Myślicie, że taka zmiana spodobałaby się widzom?

Zobacz także: Leszek Miller z wnuczką na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W takiej roli jeszcze go nie widzieliśmy!

Której gwieździe powinieneś towarzyszyć w programie? Sprawdź w naszym quizie!

Rozwiąż quiz

Z którą gwiazdą powinieneś być w parze w programie "Azja Express"?

1. Który z tych seriali podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów