Polak odnosi sukcesy w Chinach. Czy modelowi uda się zrobić światową karierę?

Sandra Banach 09.08.2019
Michał Borzuchowski
Fotografia: Instagram.com/borzuchowskimichał

Michała Borzuchowskiego poznaliśmy w programie „Top Model”. 17-latek doszedł do finału show, a teraz robi zawrotną karierę w Chinach.

Michał Borzuchowski na casting do programu „Top Model” zgłosił się, gdy miał 17 lat. Chłopak pochodzi z małej miejscowości położonej na Mazowszu o nazwie Żmijewo-Trojany.  Jurorzy szybko docenili urodę chłopaka, któremu udało się dotrzeć do finału. Jak się okazuje, kariera młodego Polaka po występie w telewizji nabrała tempa.

Michał Borzuchowski robi karierę w Chinach

Po występie w telewizyjnym show, Michał musiał nadrobić zaległości w szkole i skupił się na przygotowaniach do matury. Po ukończeniu klasy maturalnej nie trzeba było długo czekać na pierwszy sukces Polaka.

Na instagramowym koncie Borzuchowskiego pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z innymi modelami w sesji dla hiszpańskiego "Vogue’a".

Wreszcie mogę się pochwalić moja tajną sesją dla @voguespain. Nigdy nie spodziewałem się, że tak szybko uda mi się ukazać w tak niesamowitym wydaniu przed aparatem tak niezwykłego fotografa – napisał Michał Borzuchowski.

To jednak nie koniec sukcesów Polaka. Niedawno Borzuchowski pochwalił się, że wyjechał do Chin zajmować się modelingiem.

Nie mogę wyrazić mojego zadowolenia z wyjazdu do Chin na kontrakt. Uwielbiam, gdy moje życie przepełnione jest modelingiem – napisał na Instagramie Michał.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak pogratulować Michałowi i życzyć mu dalszych sukcesów.

Zobacz także: Agata Trzebuchowska zagrała w "Idzie". Jak teraz wygląda gwiazda?

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić.

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów