Michał Baryza z "Top Model" zmienił się nie do poznania. Co za metamorfoza!

Julita Buczek 29.08.2019
Michał Baryza
Fotografia: Instagram @michalbaryza

Finalista czwartej edycji "Top Model" przeszedł ogromną metamorfozę. Jego fani w pierwszej chwili nie mogli uwierzyć własnym oczom, jak zmienił się 27-latek.

Michał Baryza zdobył popularność, biorąc udział w 4. edycji programu "Top Model". To właśnie tam wypatrzyła go Joanna Krupa, która była zachwycona ciałem oraz umiejętnościami modelingowymi 27-latka. W odcinku finałowym Baryza przegrał z Osi Ugonoh.

Michał Baryza pochwalił się metamorfozą

Michał po zajęciu wysokiego miejsca w programie rozrywkowym nie spoczął na laurach. Cały czas próbuje swoich sił w modelingu, a także otworzył salon kosmetyczny. Finalista "Top Model" zaprezentował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z wycieczki nad polskie morze. Na fotografii widzimy jego wyrzeźbione ciało, a także inną niż dotychczas fryzurę. Baryza ma wyraźnie dłuższe włosy niż za czasów programu, w którym brał udział.

W pierwszej chwili fani nie poznali swojego idola. Większość z nich zdziwiła się tą diametralną zmianą i postanowiła wyrazić to w komentarzach.

To nie ty!

Trochę jak Antonio Banderas za czasów "Desperado"!

Aleś zarósł!!!

Podoba ci się nowa fryzura Michała?

Zobacz także: Dziennikarka TVP i prezenter TVN24 zostali rodzicami. Radosną nowiną na Instagramie podzielił się szczęśliwy tata!

Zobacz, z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólna imprezę.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów