To dziecko jest królem internetu. Sławę przyniósł mu jeden szczegół

Magdalena Kulej 03.04.2018
Michael Steppling
Fotografia: reddit.com / borrow_a_feeling

Michael Steppling ma zaledwie 3 tygodnie, a jego zdjęcia zdążyły obiec cały świat.

Co do wyjątkowości zdjęcia usg przyszłej pociechy żaden rodzic nie ma wątpliwości. Jednak to, co ultrasonogram pokazał mamie Michaela naprawdę budzi na twarzy szeroki uśmiech. Dziś Michael Steppling ma zaledwie 3 tygodnie, a już jest prawdziwym królem internetu. Wszystko za sprawą swojego wyjątkowego uroku. Poruszał nim internautów, zanim jeszcze zdążył się urodzić.

Zobacz także: Naukowcy określili, jaki jest optymalny wiek na urodzenie dziecka

Sarah Kelleher Steppling z Południowej Karoliny była w 38 tygodniu ciąży, gdy uległa namowom rodziny, by po raz drugi wykonać swojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku trójwymiarowe zdjęcie. Za pierwszym razem obraz był zniekształcony, więc młoda mama nie była do pomysłu przekonana. Ostatecznie nie żałowała. Sarah nie mogła się nadziwić, patrząc na uroczą i zrelaksowaną twarz swojego synka. Mały Michael wyglądał niezwykle swobodnie w matczynym łonie.

Dumna Sarah postanowiła podzielić się z nimi zdjęciem na portalu Reddit. Nie musiała długo czekać na wirusowy efekt uroczej pozy Michaela. Zwłaszcza, że wkrótce po jego narodzinach okazało się, że chłopczyk jest bardzo przywiązany do tej konkretnej pozycji podczas snu. Internauci błyskawicznie zakochali się w niemowlaku.

Od zawsze tak śpi. Gdyby ktoś teraz przejrzał mój telefon, znalazłby tam pewnie z milion zdjęć Michaela z rękami za główką – przyznaje Sarah w rozmowie z Yahoo.com.

nu0cn2enqbp01
Fotografia: reddit.com / borrow_a_feeling

Zachęcona pozytywnymi komentarzami internautów mama Michaela postanowiła zebrać kilka z fotografii w wyjątkowy kolaż. Ten równie szybko podbił serca internautów. Zgodnie przyznają, że chłopiec wygląda, jak jedno z tych cudownych dzieci, które nigdy nie płaczą, a twoja mama patrzy na nie i pyta, dlaczego ty taka nie byłaś.

Zobacz także: Jaką płeć dziecka preferują przyszli rodzice? Najnowsze badania ujawniają "brzydką" prawdę

michael
Fotografia: reddit.com / borrow_a_feeling

Zobacz też w poniższej galerii, po czym poznać, że jest się gotowym na dziecko.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów