Michael Douglas ze swoją gwiazdą w Hollywoodzkiej Alei Sław!

Sylwia Kropiewnicka 07.11.2018
Michael Douglas
Fotografia: East News

Michaela Douglasa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W ciągu swojej kariery gwiazdor doczekał się wielu prestiżowych nagród. Zdobywca dwóch Oscarów do listy swoich trofeów może dodać kolejne!

Michael Douglas szerszej publiczności dał się poznać dzięki rolom w takich filmach jak "Upadek", "Coma", "Fatalne zauroczenie", "Klejnot Niku", "Miłość, szmaragd i krokodyl". Amerykański aktor, scenarzysta i producent filmowy doczekał się kolejnej prestiżowej nagrody. Gwiazdor odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. 

Dla wielu artystów wyróżnienie to jest zwieńczeniem artystycznej kariery. Dla Michaela Douglasa był to szczególnie wzruszający moment, ponieważ odsłonił swoją gwiazdę w obecności ojca - 101-letniego Kirka Douglasa.

Michael Douglas odsłania swoją gwiazdę

W ceremonii odsłonięcia 2648. gwiazdy na słynnym bulwarze w Hollywood wzięli udział także żona Michaela Douglasa, aktorka Catherine Zeta-Jones, jego syn Cameron, przyjaciele i fani.

Sam Michael Douglas żartował, że bardzo długo musiał czekać na swoją gwiazdę. Gwiazdor świętuje swoje 50-lecie w show-biznesie. Dla aktora i jego bliskich to szczególne wyróżnienie.

Żona gwiazdora jest z niego bardzo dumna.

Gwiazdor zdobył pierwszego Oscara za film "Lot nad kukułczym gniazdem", którego był producentem. Z kolei drugi Oscar przypadł mu za pierwszoplanową rolę w filmie Oliviera Stone'a "Wall Street".

Gwiazda w hollywoodzkiej Alei Sław, pomimo tyle innych osiągnięć, jest dla niego niewątpliwie dużym zaszczytem.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Który film z Michaelem Douglasem lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

Michael Douglas jest inspiracją dla wielu gwiazd młodego pokolenia. Na kim jeszcze się wzorują?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów