Michael Douglas ze swoją gwiazdą w Hollywoodzkiej Alei Sław!

Sylwia Kropiewnicka 07.11.2018
Michael Douglas
Fotografia: East News

Michaela Douglasa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W ciągu swojej kariery gwiazdor doczekał się wielu prestiżowych nagród. Zdobywca dwóch Oscarów do listy swoich trofeów może dodać kolejne!

Michael Douglas szerszej publiczności dał się poznać dzięki rolom w takich filmach jak "Upadek", "Coma", "Fatalne zauroczenie", "Klejnot Niku", "Miłość, szmaragd i krokodyl". Amerykański aktor, scenarzysta i producent filmowy doczekał się kolejnej prestiżowej nagrody. Gwiazdor odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. 

Dla wielu artystów wyróżnienie to jest zwieńczeniem artystycznej kariery. Dla Michaela Douglasa był to szczególnie wzruszający moment, ponieważ odsłonił swoją gwiazdę w obecności ojca - 101-letniego Kirka Douglasa.

Michael Douglas odsłania swoją gwiazdę

W ceremonii odsłonięcia 2648. gwiazdy na słynnym bulwarze w Hollywood wzięli udział także żona Michaela Douglasa, aktorka Catherine Zeta-Jones, jego syn Cameron, przyjaciele i fani.

Sam Michael Douglas żartował, że bardzo długo musiał czekać na swoją gwiazdę. Gwiazdor świętuje swoje 50-lecie w show-biznesie. Dla aktora i jego bliskich to szczególne wyróżnienie.

Żona gwiazdora jest z niego bardzo dumna.

Gwiazdor zdobył pierwszego Oscara za film "Lot nad kukułczym gniazdem", którego był producentem. Z kolei drugi Oscar przypadł mu za pierwszoplanową rolę w filmie Oliviera Stone'a "Wall Street".

Gwiazda w hollywoodzkiej Alei Sław, pomimo tyle innych osiągnięć, jest dla niego niewątpliwie dużym zaszczytem.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Michael Douglas jest inspiracją dla wielu gwiazd młodego pokolenia. Na kim jeszcze się wzorują?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów