Michael Douglas pierwszy raz o uzależnieniu syna od narkotyków. "Bałem się, że go stracę"

Michael Douglas w czarnej koszulce i marynarce na czerwonym dywanie
Fotografia: Photo Image Press/Splash News/Splash News.com/East News

Michael Douglas ma dorosłego syna z poprzedniego małżeństwa. 40-letni Cameron dwa lata temu wyszedł z więzienia. Teraz udzielili wspólnego wywiadu.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones od lat tworzą szczęśliwą parę. Wspólnie mają dwoje dzieci, syna Dylana i córkę Carys. Niewiele osób wie jednak, że aktor ma też syna z poprzedniego małżeństwa z Dianą Luker. Cameron Douglas, podobnie jak ojciec, interesuje się aktorstwem. 40-letni dziś mężczyzna ma jednak ogromne problemy z prawem przez swoje uzależnienie od narkotyków. Teraz wychodzi na prostą i wraz z ojcem udzielili szczerego wywiadu na ten temat.

Zobacz także: Michael Douglas pokazał zdjęcie całej rodziny. Ledwo zmieścili się w kadrze! 

Michael Douglas o uzależnieniu syna

Cameron Douglas do więzienia trafił w 2010 roku. Mężczyzna został złapany na posiadaniu heroiny, a później wyszło na jaw, że handlował metaamfetaminą. Przez to został skazany na 7 lat więzienia.

Cameron wyszedł na wolność w 2017 roku. Teraz jest już po odwyku i układa sobie życie na nowo. Wraz z ojcem udzielił szczerego wywiadu dla magazynu "People" na temat swojego uzależnienia.

40-latek przyznał, że w pewnym momencie uzależnienie zaczęło rządzić jego życiem.

Nienawidziłem ludzi, którzy stoczyli się przez narkotyki, jednak sam nie mogłem przestać brać - powiedział młodszy Douglas.

Okazuje się, że nałóg Camerona doskwierał nie tylko jemu. Jak to zazwyczaj bywa w przypadku uzależnionych, musieli zmierzyć się z nim także jego najbliżsi. Michael Douglas przyznał, że wraz z byłą żoną byli tym przerażeni.

Były momenty, kiedy nadzieja słabła. Życie stało się serią kryzysów. Myślałem, że na zawsze go stracę - powiedział aktor.

Cameron dodał też, że w pewnym momencie zabrakło mu sił do walki i był zrezygnowany. 

To podstępna moc, zdumiewająca moc uzależnienia. Gdy znajdziesz się tak daleko od króliczej nory, istnieje kilka opcji: jest więzienie, a potem śmierć - wspomniał Douglas.

Na szczęście ostatecznie udało mu się wyjść na prostą. Zakochał się w Viviane Thiebes i wspólnie wychowują swoją niespełna dwuletnią córeczkę. Zamierza też wskrzesić swoją karierę aktorską. Trzymamy za niego kciuki!

Zobacz także: Angelina Jolie zabrała córki na premierę "Czarownicy". Shiloh to wykapany Brad! 

Ten grafik tworzy wyjątkowy projekt! Zestawia zdjęcia gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów