Michael Bublé będzie tatą po raz trzeci! Radosną nowinę ogłosił ze sceny

Magdalena Kulej 27.03.2018
Michael Buble znów ojcem
Fotografia: East News

Kanadyjski gwiazdor i jego pochodząca z Argentyny żona mają już dwóch synów.

Michael Bublé i Luisana Lopilato spodziewają się dziecka numer 3. Wokalista i jego żona są już szczęśliwymi rodzicami 4-letniego Noah i 2-letniego Eliasa. Wkrótce na świecie pojawi się kolejny członek rodziny Bublé. Wielbiciele i wielbicielki Kanadyjczyka ślą szczere gratulacje, bo nie od dziś wiadomo, że wokalista to wspaniały ojciec i potrafi kompletnie stracić dla swoich pociech głowę.

Zobacz także: Polska aktorka poinformowała, że jest w ciąży. Fanki są zachwycone!

Tym razem radosną nowiną rodzice podzielili się w iście galowym klimacie. Bublé był 25 marca gospodarzem tegorocznej ceremonii rozdania nagród Juno dla kanadyjskich artystów. Podczas monologu otwierającego galę ze sceny zwrócił się do swojej żony.

Napełniłaś mnie radością, miłością i szczęściem. Pięć lat temu, gdy po raz pierwszy byłem gospodarzem gali, też przyniosłaś mi szczęście i byłem w ciąży… To znaczy, moja żona była w ciąży. To znaczy… my byliśmy w ciąży z naszym pierwszym dzieckiem – mówił z szerokim uśmiechem.

Publiczność radośnie wiwatowała, a Bublé dodał tylko: Ups! Znowu to zrobiłaś! Będzie dziecko numer 3! Trudno nie cieszyć się razem z nimi. Rodzina przeszła niedawno bardzo ciężkie chwile. W 2016 roku świat obiegła wiadomość o zdiagnozowaniu u małego Noah raka wątroby. Gwiazdor zawiesił swoją karierę, wstrzymał koncerty i z ukochaną skupił się na walce o życie synka. W kwietniu ubiegłego roku Lopilato poinformowała, że Noah wraca do zdrowia. Michael z kolei postanowił wrócić do koncertowania. Pierwsze występy zaplanowane są na lipiec 2018 roku. Teraz szczęśliwa rodzina ma kolejne powody do świętowania. Serdeczne gratulacje!

Zobacz także: Mamy dzieci z zespołem Downa nagrały poruszające wideo

Zobacz więcej zdjęć rodziny Bublé:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów