Miał być ślub, jest piosenka. Kolejny romans Drake'a to tylko plotka i zabieg PR

Redakcja 20.01.2017
Drake i Jennifer Lopez
Fotografia: East News

Można pomyśleć, że Kanadyjczyk od kilku miesięcy trolluje media plotkarskie.

To już przestaje być śmieszne. Za każdym razem, kiedy Drake okazuje czułość jakiejś kobiecie, media plotkarskie ogłaszają ją jego kolejną, wielką miłością. W 2016 roku tą jedyną miała być Rihanna, potem plotkowano o jego romansie z Taylor Swift. Jeśli wierzyć brukowcom, przełom roku 2016 i 2017 był dla kanadyjskiego gwiazdora bardzo szczęśliwy. W końcu związał się z kobietą, o której marzył jako nastolatek, którą kocha o wiele dłużej niż Riri

Za to J.Lo jest już kobietą dojrzałą. Ma 47 lat i dwójkę dzieci z Markiem Anthonym. Do niedawna wydawało się, że jest w stabilnym związku z młodszym tancerzem, jednak rozstali się w drugiej połowie 2016mroku. I kiedy plotki na jej temat ucichły, jak grom z jasnego nieba na jej fanów spadła wiadomość o tym, że zakochała się w Drake’u. Co więcej, sama dostarczyła niezbitych dowodów.

Las Vegas
Fotografia: Twitter.com

Sprytna promocja

W pierwszej połowie stycznia 2017 piosenkarka zamieściła swoim Instagramie zdjęcie, na którym leży na kolanach Kanadyjczyka. Pod fotografią podpis: Zobaczcie, kto przyszedł na mój show. Hashtagi - #kochamgo, #wszystkocomam. Nietrudno się domyślić, że miłośnicy plotek oszaleli z radości. Choć znaleźli się również tacy, którzy pod zdjęciami publikowanymi przez gwiazdorów w mediach społecznościowych pisali, że dla nich liczy się tylko Rihanna.

Okazuje się, że akcja Lopez-Drake zaczęła się już koniec grudnia 2016 roku. Wtedy na Snapchacie pojawiło się nagranie z imprezy tematycznej, w której artyści wzięli udział. Podczas udawanego balu maturalnego piosenkarka była królową, a raper królem. Fani ekscytowali się ich królewskim pocałunkiem. Dopiero później artyści opublikowali na swoich profilach identyczne fotografie - wspomnianą wcześniej z Jenn leżącą na kolanach Draka i selfie.

Oczywiście natychmiast znalazła się mityczna osoba z otoczenia pary, która stwierdziła, że muzycy są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale nie wiedzą jeszcze, dokąd zmierza ich związek, jednak chętnie obsypują się bajecznie drogimi prezentami. Tę prawdopodobnie zmyśloną wypowiedź powtarzały brukowce z całego USA. Prawda jest zupełnie inna, a bohaterowie plotek grają prasie na nosie. W rozmowie z ExtraTv Piosenkarka powiedziała, że nagrała z raperem piosenkę. Utwór ma się znaleźć na jego nowej płycie. Poprosił mnie o stworzenie wspólnej piosenki i właśnie to robimy – wyjaśniła gwiazda, tym samym łamiąc serca swoim fanom. 

Drake J.Lo
Fotografia: screen ze Snapchata
Drake J.Lo
Fotografia: screen ze Snapchata
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów